Newsy

Dorota Cieszyńska PROJEKTANT

Dorota Cieszyńska PROJEKTANT

Energiczna i miła. Ma w sobie pozytywną energię. Szyje od dwudziestu pięciu lat. Potrafi zrobić kreację z zasłon czy pościeli. Haftuje, ozdabia buty i specjalizuje się w renowacji antyków. Nie kupuje ubrań – wszystko szyje sobie sama. Jej narzeczony Maciej jest DJ’em. Dorota co tydzień chodzi na jego imprezy.

To on namówił ją do udziału w „Project Runway”. W swoim mieszkaniu w centrum Poznania Dorota ma pracownię, a Maciej studio. Mieszkają razem z dziećmi Doroty.

Dorota szycie ma we krwi – jej mama oraz ciocie mają swoje firmy krawieckie. W jej życiu wiele się ostatnio zmieniło. Zrezygnowała z etatu i założyła własną firmę Niumi. Swoje kreacje sprzedaje przez Internet. Marzy o własnym sklepie.

fot. tvn

sephora.pl Kupuj Online
DO WYGRANIA RABATY NA ZAKUPY ONLINE: 
15%, 30zł, 50zł oraz darmowa dostawa

(1) Organizatorem konkursu (Summer Game) jest Sephora Polska Sp. z o.o .z siedzibą w Warszawie 00-807, przy Al. Jerozolimskich 92, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000030761.Szczegółowy Regulamin znajduje się na stronie http://pl.sephora-the-game.com/ Konkurs trwa do 31.08.2014.