Newsy

Agata Wielocha Make Up Artist Wrocław Jelenia Góra dolnośląskie

Nazywam się Agata Wielocha. Jestem dyplomowaną charakteryzatorką – wizażystką z kilkuletnim doświadczeniem teatralnym. Obecnie jestem związana z Operą Wrocławską.

Kwalifikacje zdobyłam w Szkole Artystycznej Regionalnego Ośrodka Edukacji we Wrocławiu na kierunku charakteryzacja (szkoła ukończona z wyróżnieniem) oraz w Szkole Wizażu i Charakteryzacji Make Up Star w Warszawie na zawodowym kursie wizażu i charakteryzacji.

Poza pracą w teatrze zajmuję się prowadzeniem pokazów, szkoleń i warsztatów z zakresu wizażu, stylizacji oraz kreowania wizerunku. W tym zakresie współpracuję m.in. z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie oraz firmą VESNA w Jeleniej Górze zajmującą się organizacją wesel oraz eventów na terenie Jeleniej Góry i okolic.

Pracuję również przy sesjach fotograficznych – zdjęcia moich prac były publikowane m.in. w magazynie „Ślubne fryzury i makijaże” wydawnictwa INFOPOLIS, pracowałam przy sesji fotograficznej firmy meblowej MEBLE GAWIN – zdjęcia na billbord oraz do katalogu.

Zapraszam do skorzystania z moich usług:

– klientki indywidualne pragnące zmienić swój wizerunek, poznać tajniki makijażu, potrzebujące pomocy w doborze odpowiednich kosmetyków, kolorów, ubrań

– firmy chcące zorganizować warsztaty dress code, wizerunku lub wizażu dla swoich pracowników

– firmy organizujące eventy, pokazy mody lub inne przedsięwzięcia, w których pomoc zdolnego wizażysty byłaby niezbędna

– przyszłe panny młode, które chcą w dniu swojego ślubu oraz przy okazji sesji zdjęciowych z nim związanych wyglądać olśniewająco

– fotografów szukających zdolnej, kreatywnej wizażystki do sesji fotograficznych

– agencje modelek i firmy organizujące pokazy mody

– pracuję również przy planach zdjęciowych

Wszystkie usługi z dojazdem do klienta.

 ____________________________________________________________________________________________

Agata Wielocha

tel 506758613

e-mail wizaz@agatawielocha.com

www.agatawielocha.com

www.facebook.com/AgataWielocha.MakeUpArtist

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500