Newsy

Annevell – Mobilne usługi Wizażu Szkolenia

Annevell – Mobilne usługi Wizażu Szkolenia

AT9B3048copy

Jesteśmy duetem, Ania i Ewelina. Zawodowo wizażystki. Życiowo pasjonatki wysublimowanego piękna i estetyki. Prywatnie wieloletnie przyjaciółki. Tak możemy powiedzieć o sobie krótko. Rzadko spotykane rozumienie się bez słów i wspólna wizja piękna sprawiły,że postanowiłyśmy stworzyć firmę AnnEvell, która nie tylko w sposób kompleksowy i profesjonalny oferuje szeroko pojęty wizaż, ale również w sposób łatwy i czytelny uchyla drzwi do magicznego świata piękna.

Pokażemy, doradzimy i wytłumaczymy, że czasem tak nie wiele znaczy bardzo dużo oraz udowodnimy jak zmienia się podejście do życia wraz ze zmianą wizerunku.

 

AT9B0380copy_poprawka

NASZE CELE

Do każdego klienta podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i uwagą. Staramy się dowiedzieć o Nim jak najwięcej, poznać upodobania, gusta, preferencje tak, żeby spełnić wspólne oczekiwania. Oferując wysoki i komfortowy poziom usług, wszystkie zlecenia możemy wykonywać kompleksowo, ponieważ współpracujemy ze sprawdzonym zespołem profesjonalistów takich jak fryzjerzy, modelki, fotografowie.
Jako firma AnnEvell specjalizujemy się w szkoleniach: z zakresu wizerunku służbowego i makijażu profesjonalnego. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży sprawia, że nasze wykłady to przede wszystkim maksymalna aktywizacja uczestników i realizacja szkoleniowego celu oraz duża dawka poczucia humoru. Mając często krótki czas i duże grupy uczestników chcemy zasiać ziarnko, które potem będzie kiełkowało.
Pracujemy również przy eventach, sesjach, reklamach, a także z klientkami indywidualnymi. Tym ostatnim poświęcamy dużo czasu, szczególnie w przygotowaniach do ślubu. Spotkania z nimi są dla nas dużym wyzwaniem, gdyż naszym celem jest, żeby każda kobieta po spotkaniu z AnnEvell odkryła swoje piękno i miała większą dozę pewności siebie. Makijaż ma sprawić, żeby poczuła się lepiej, piękniej. Ma zbudować grunt do prostego wykorzystywania sztuczek upiększających i dbałości o swój cały wizerunek.

 

OFERTA

Makijaże wizytowe i okazjonalne

Firma AnnEvell oferuje każdy rodzaj makijażu , wykonany selektywnymi kosmetykami, zawsze z największą starannością i dbałością o każdy szczegół, uwzględniając uwarunkowania urody klientki, ale wpisując go w obowiązujące trendy.

Na życzenie klientek i specjalne okazje zawsze dysponujemy elementami dekoracyjnymi jak rzęsy, kryształy, cekiny, brokaty itp.. Nawet najdelikatniejszy makijaż utrwalamy specjalnymi mgiełkami, które zapewnią naszym klientkom komfort trwałości, nawet przez wiele godzin.

Szczególną okazją do makijażu jest dzień ślubu, tego dnia każda kobieta chce wyglądać i czuć się wyjątkowo, wzbudzać we wszystkich zachwyt, przepięknie prezentować się na zdjęciach. Zachęcamy ,żeby wstępem do tego makijażu był zawsze makijaż próbny, który pozwoli każdej, nawet tej najmniej obytej z makijażem kobiecie, odnaleźć się w zmienionym wizerunku.

Każdy nasz klient dodatkowo może skorzystać z usługi konsultacji stylizacyjnej, która niewątpliwie zapewni spójność całego wyglądu i dopasowanie go do danej okazji.

Oferujemy makijaże:

  • dzienne
  • koktajlowe
  • ślubne
  • wieczorowe
  • studniówkowe
  • sylwestrowe i karnawałowe
  • makijaże kobiet dojrzałych
  • makijaż mężczyzn

zdjecie 4

zdjecie 11

 

____________________________________________________________________________________________________________________________________

Bez tytułu

AnnEvell
World of Visage

Mobilne studio wizażu

biuro@AnnEvell.pl
www.annevell.pl

www.annevell.pl
http://www.annevell.pl/oferta/makijaze-wizytowe-okazjonalne

Telefony

Anna Kościelewska – 531 582 842
Ewelina Jurzysta – 795 751 757

 

 

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500