Newsy

Atelier Katarzyna Kabacińska – Wizaż Poznań

Specjalnie dla Klientek, które są aktywne zawodowo i nie mają czasu na wyjście do salonu kosmetycznego, została wynajęta kosmetyczka z dojazdem. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oferujemy zarówno usługi tradycyjne, jak też usługi mobilne. Rozumiemy, jak ważne dla naszych klientek są dni, w których chcą wyglądać wspaniale. Wiemy też, jak ważny jest czas, szczególnie w tych najważniejszych dniach życia jak ślub, czy chrzciny dziecka. W takich dniach każda kobieta chce wyglądać wspaniale, chce być gwiazdą wieczoru.

Oferujemy nie tylko usługi kosmetyczne ale przede wszystkim wygodę, która dla wielu klientów jest najważniejsza. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie mobilnego gabinetu kosmetycznego. Co to oznacza? Możemy dojechać w dowolne miejsce w mieście, realizując usługę na tak samo wysokim poziomie jak w naszym gabinecie kosmetycznym. Usługi wykonywane w domu u klientki lub w dowolnie umówionym miejscu, niczym nie różnią się od usług oferowanych w gabinecie. Cena tych usług pozostaje również taka sama jak w przypadku wizyty w naszym gabinecie.

Wygoda to jednak nie wszystko czym kieruje się nasz mobilny gabinet kosmetyczny. Stawiamy przede wszystkim na jakość wyrobów, których używamy podczas swojej codziennej pracy. Stosujemy kosmetyki wysokiej jakości, znanych i cenionych firm, co zwykle przekłada się na zadowolenie naszych klientek.

Mobilne usługi kosmetyczne są idealnym rozwiązaniem podczas ważnych imprez okolicznościowych. Teraz żadna z Pań nie musi się martwić, że makijaż będzie za późno, że usługa zostanie wykonana na szybko. Nie należy się również martwić o kolejkę, która na ogół pojawia się w salonie. Wystarczy zadzwonić z odpowiednim wyprzedzeniem i umówić się na konkretną godzinę, a nasze specjalistki wydobędą naturalne piękno, podkreślając te najważniejsze walory, podczas zabiegu kosmetycznego. Doskonale zdajemy sobie sprawę, czym jest stres w dniu ślubu, ile jest przygotowań, dlatego gwarantujemy fachową usługę, bez stresu i zbędnego biegania. Podczas rozmowy telefonicznej, nasze specjalistki zaplanują przebieg całej wizyty, określą również czas potrzebny do przygotowania makijażu, a także wykonania innych czynności, tak aby przyszła Panna Młoda mogła odpowiednio zaplanować resztę dnia, pod koniec którego cieszyć się będzie wspaniałą imprezą.

Mobilne usługi kosmetyczne to przede wszystkim:

– innowacja

– wygoda

– więcej czasu dla siebie

Posiadamy odpowiedni zestaw narzędzi do wykonania większości zabiegów w domu u klientki.

Nie chcemy przekonywać nikogo na siłę, do faktu, iż mobilne usługi kosmetyczne są dobrym rozwiązaniem. Najsensowniejszym posunięciem będzie przetestowanie tego typu zabiegów na własnej skórze.

Moglibyśmy tutaj wypisać dla kogo szczególnie polecamy usługi mobilnego zakładu kosmetycznego. Nie zrobimy tego jednak, bowiem każda kobieta zasługuje na to, by każdego dnia wyglądać perfekcyjnie. Rozumiemy, że wiele kobiet ma dużo codziennych obowiązków, jak utrzymanie czystości w domu, czy opieka nad dziećmi. Rozumiemy również kobiety zapracowane oraz kobiety w ciąży. Nasze usługi przeznaczone są dla każdej kobiety, niezależnie od preferencji, przynależności społecznej czy wykonywanego zawodu. Dla naszych stałych klientek udzielamy atrakcyjnych rabatów.
O czym warto pamiętać?

Decydując się na usługę mobilną, warto powiadomić nasze kosmetyczki o planowanych usługach, aby mogły się odpowiednio przygotować.

Niektóre zabiegi wykonywane są w kilku etapach, warto o tym pamiętać i dużo wcześniej skontaktować się z naszym salonem, aby umówić
konkretne terminy wizyt.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

1

2

4

5

 


_________________________________________________________________________________________________

Katarzyna Kabacińska
e-mail: kontakt@kabacinska.info
tel. 507-664-007
www: kabacinska.info

mapka dojazdu:

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500