Newsy

Beauty Derm Instytut

Beauty Derm Instytut to niezwykłe połączenie wieloletnich doświadczeń w kosmetologii i dermatologii estetycznej oraz filozofii starożytnych rzymian wyrażanej łacińską frazą Sanus Per Aquam, która dosłownie oznacza zdrowie przez wodę? a powszechnie znany jest przede wszystkim jej akronim  SPA.

Beauty Derm Instytut to połączenie nowoczesności, ciepła i przyjaznej atmosfery, przyprawione szczyptą kultury i filozofii dalekiego wschodu.

Wszystkie te elementy dają jedyny w swoim rodzaju efekt, który pozwoli każdemu z Państwa poczuć się u nas wyjątkowo.

Spełniając Państwa oczekiwania oferujemy zabiegi wykorzystujące najbardziej zaawansowane rozwiązania w medycynie estetycznej z wykorzystaniem fachowej wiedzy na najwyższym poziomie oraz najnowocześniejszego sprzętu i materiałów, a w naszej  strefie relaksu i ukojenia, na którą składają się masaże, baseny, sauny, siłownia ,fitness i fryzjer, możecie Państwo poczuć… no cóż, relaks i ukojenie.

Piękny i zdrowy wygląd, odprężenie, aktywny wypoczynek i wspaniałe samopoczucie pozwalają osiągnąć harmonię ciała i duszy i mają w dzisiejszych czasach decydujące znaczenie w osiąganiu celów w każdej dziedzinie życia.

To wszystko oferujemy Państwu w naszych salonach SPA Beauty Derm Instytut.

Piękno i zdrowie dla każdego? jest naszym mottem, a Państwa zadowolenie daje nam ogromną satysfakcję z dobrze wykonywanej pracy i przynosi prestiż dla Beauty Derm

logo-BD-internet-male

212121

Tradycja Beauty Derm Instytut sięga 2002 roku, kiedy powstał gabinet dermatologii, kosmetologii i medycyny estetycznej, jednak to w 2007 roku nastąpiły najbardziej istotne zmiany, które ukształtowały Beauty Derm Instytut w postać, którą znają Państwo obecnie. Wtedy nastąpiła zmiana nazwy firmy, która wywodzi się obecnie od angielskiego słowa ?beauty? – piękno i greckiego ?d?rma? lub ?d?rmatos? – skóra. Wtedy również rozpoczęliśmy starania, które zaowocowały w 2008 roku uruchomieniem naszego pierwszego salonu SPA w Hotelu Posejdon w Gdańsku, znacząco wzbogacając naszą ofertę o usługi związane typowo z branżą SPA, czyli basen, sauny, fitness czy masaże. Dzisiaj Beauty Derm Instytut to gabinet dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii Medical Day SPA w Gdyni, salon SPA w Hotelu Posejdon w Gdańsku, salon SPA w Hotelu Novotel Marina na granicy Sopotu i Gdańska oraz Salon Fryzjerski Beauty Derm HairSPA również w Hotelu Marina.

Gdyńskie Medical Day SPA jest ukoronowaniem naszych wieloletnich doświadczeń zawodowych, a zarazem metamorfozą dermatologii w sztukę tworzenia i dążenia do doskonałości poprzez medycynę estetyczną, dermatologię i kosmetologię. Jest wyjątkowym, nowoczesnym miejscem o bardzo wysokich standardach. Starając się spełnić oczekiwania Pacjentów oferujemy zabiegi wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w medycynie estetycznej.

Nasza fachowość została doceniona przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Stowarzyszenie Lekarzy Medycyny Estetycznej, które przyjęły nas w swoje szeregi i rekomendują nas na swoich stronach. Prowadzimy szkolenia dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii estetycznej i kosmetologii. Nasza praca to kompendium wieloletnich doświadczeń zdobytych w dermatologii, medycynie estetycznej i kosmetologii. Obowiązujące w naszym Instytucie standardy leczenia, z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu i materiałów, zapewniają naszym Pacjentom bezpieczeństwo, komfort oraz zdrowie i satysfakcję. Stale rozbudowujemy strukturę i infrastrukturę technologiczną.

W 2007 i 2008 roku nasz gdyński gabinet Medical Day Spa otrzymał prestiżowe wyróżnienie Prestige SPA Awards zajmując piąte miejsce w Polsce, a w kwietniu 2009 otrzymał rekomendację dla gabinetów polecanych przez miesięczniki URODA oraz InStyle.

Nasze salony SPA w hotelu Posejdon i Novotel Marina świadczą usługi na najwyższym poziomie. Nad czystością wody w basenach czuwają ludzie i najnowocześniejsza automatyka, sale fitness są wyposażone w specjalistyczny sprzęt do ćwiczeń, a nasz personel regularnie podnosi swoje kwalifikacje.

Personel Beauty Derm Instytut to zespół lekarzy, kosmetolodzy, masażyści, ratownicy oraz personel zarządzający i administracyjny. Dzięki ciągłym szkoleniom w kraju i na świecie, wykorzystując najnowocześniejsze osiągnięcia światowej medycyny, oferujemy Państwu kompleksowe programy leczenia oraz tak ważną w zachowaniu ich efektów opiekę pozabiegową. Osobiście czuwamy nad jakością naszych usług, a Państwa zadowolenie jest dla Beauty Derm Instytut największą satysfakcją.

Beata Larczyńska – Rogowska
Specjalista Dermatologii i Medycyny Estetycznej

Kontakt

 

Beauty Derm Instytut

Biuro
e-mail: biuro@beautyderm.com.pl

Dział Marketingu
 e-mail: marketing@beautyderm.com.pl

Sklep Internetowy
e-mail: 
sklep@beautyderm.com.pl

Centrum SPA w Hotelu Posejdon
tel.: +48 58 511 30 51
kom. +48 507 081 224
e-mail: spaposejdon@beautyderm.com.pl

Salon Fryzjerski & Day SPA  Hotelu Novotel Marina
tel.: +48 58 558 94 56
kom. +48 502 336 224
e-mail: hairspa@beautyderm.com.pl

Day SPA Gdynia
tel/fax + 48 58 719 72 90
kom.: + 48 602 210 709

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500