Newsy

Beauty Star! Zostań Twarzą Perfumerii Douglas!

Beauty Star!  Zostań Twarzą Perfumerii Douglas!

Douglas Beauty Star 2014 – najpiękniejsza twarz w Polsce

Dobrze czujesz się przed obiektywem aparatu i  lubisz zmieniać swój wizerunek? Już 10 maja startują castingi do drugiej edycji międzynarodowego konkursu Douglas Beauty Star. Czeka Cię dobra zabawa, udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej i szansa na wspaniałe nagrody.

 

Konkurs Douglas Beauty Star to niepowtarzalna szansa na to, żeby poeksperymentować ze swoim wyglądem i pokazać się od zupełnie innej strony, stając przed obiektywem profesjonalistów. Być może właśnie tak zacznie się Twoja przygoda w świecie mody i urody. Kobiety o najciekawszych i najbardziej intrygujących twarzach mają szansę stać się wizytówką największej w Polsce sieci perfumerii i walczyć o cenne nagrody.

Douglas Beauty Star to międzynarodowy projekt, w którym Polska jako jeden z 9 krajów po raz kolejny wybierze swoją ambasadorkę na rok 2014 / 2015. Zwyciężczyni weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej do międzynarodowej kampanii Douglas, w jednej z najpiękniejszych europejskich metropolii.

Eliminacje odbędą się w dwóch etapach, w dniach 10 i 17 maja w dwunastu perfumeriach Douglas na terenie całej Polski. Najciekawszych 12 finalistek wyłonionych podczas castingów zaprezentuje się podczas Gali Finałowej organizowanej 07.06.2014 w Poznaniu.

plakat_Douglas

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500