Newsy

Drogeria Marzeń


Spełnij z nami swoje marzenie. W Drogerii Marzeń znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz – kosmetyki dostępne tylko w wybranych drogeriach, okazyjne ceny i wysoką jakość obsługi.

Drogeria Marzeń jest kontynuacją naszej 21-letniej tradycji i przedłużeniem internetowym naszego sklepu “Agata”, który mieści się w Łaziskach Górnych w woj. śląskim. Przez te wszystkie lata naszym nadrzędnym priorytetem i celem był i jest zadowolony klient. W tym czasie nasz sklep zmieniał swój wygląd, powiększał asortyment, wszystko po to, by nasi klienci zawsze znaleźli to, czego potrzebują i chętnie do nas wracali. Dla wygody naszych klientów sklep został podzielony na działy:

– chemia gospodarcza oraz produkty do pielęgnacji ciała i włosów;

– drogeryjno – kosmetyczny;

– produkty bieliźniano- pończosznicze;

– dział dla męskiej części naszych klientów;

Świat wokół nas zmienia się coraz bardziej i my postanowiliśmy unowocześnić nasz sklep, wprowadzając go w “świat internetowy”. Dlatego powstała “Drogeria Marzeń”, żeby każdy mógł odwiedzić nasz sklep, nawet jeśli mieszka na drugim końcu Polski, a nawet za granicą. “Drogeria Marzeń” jest nową stroną i ciągle powiększamy jej asortyment, mamy nadzieję, że stanie się odzwierciedleniem naszego “stałego” sklepu.

Koniec z szukaniem drogerii, w której znalazłyby się Twoje ulubione kosmetyki – teraz to, czego pragniesz jest w zasięgu ręki i to bez wychodzenia z domu. Jeśli chcesz zrobić miłą niespodziankę komuś bliskiemu, u nas możesz opłacić produkt, a my go zapakujemy w eleganckie opakowanie i wyślemy na wskazany przez Ciebie adres.

Naszym marzeniem jest zadowolony klient, a Ty o czym marzysz?

 

Informacje:

http://drogeriamarzen.pl

sklep@drogeriamarzen.pl

 

+48 32 738 90 43

+48 0 604 91 75 45

 

Koma s.c.

ul. Działkowców 18

43-170 Łaziska Górne

(woj. śląskie)

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500