Newsy

ESOTIQ kolekcja jesień-zima 2013/2014

Jestem pożądaniem. Jestem delikatnością. Jestem KOBIETĄ.

Kolekcja ESOTIQ na sezon jesień/zima 2013 to poszukiwanie drzemiących w kobietach pragnień i marzeń ukrytych pod powłoką codzienności. Każda z kobiet ESOTIQ jest inna, ale wszystkie łączy jedno – bycie kobietą! Niekiedy nostalgiczna i zmysłowa, pewna siebie i drapieżna, a jeszcze innym razem delikatna i niewinna. Wszystko zależy od dnia i nastroju…

Dlatego nowa kolekcja bielizny ESOTIQ na sezon jesień/zima 2013 to próba odzwierciedlenia wszystkich drzemiących w kobietach uczuć i nastrojów. Zmysłowe koronki w połączeniu z kolorami ziemi oraz prostymi, klasycznymi formami są dedykowane dla eleganckich, pewnych siebie kobiet. Miejsce, gdzie wytworność i przepych spotyka się z klasyką. Pełnym życiowej energii kobietom spodobają się kontrasty bieli, czerwieniu i turkusu, zestawione z dynamicznymi kształtami i zdobieniami. Pastelowe odcienie połączone z kwiatowymi motywami są idealną propozycją dla romantyczek tęskniących za minionym latem.

Linia Nostalgia to zestawienie uczucia nostalgii z delikatną elegancją przywołuje tęsknotę za ciepłymi dniami minionego lata. Pastelowe odcienie wraz z kolorami ziemi nadają kobiecie symbolicznego wydźwięku, będącej w harmonii z naturą. Odcienie kawy, fioletu oraz jeansu, które zapowiadają nadchodzącą jesień kontrastują się z bielą, beżem i pastelowym różem – wspomnieniem ostatnich ciepłych dni lata. Klasyczne formy, delikatne koronki i hafty przenikają się z subtelnymi zwierzęcymi nadrukami. Użyte połyskujące materiały dopełniają kobiecą zmysłowość. Motywem przewodnim tego kierunku są proste, klasyczne formy wzbogacone  akcesoriami, delikatnymi haftami oraz romantycznymi koronkami. Motyw szczególnie dedykowany dla eterycznych i sensualnych kobiet, które uwielbiają połączenie klasyki z najnowszymi trendami mody.

Urban Rush odzwierciedla miejską dżunglę, pośpiech, uliczny gwar. Linia dedykowana przede wszystkim nowoczesnym, pełnym energii kobietom, które świetnie odnajdują się w miejskim zgiełku. Zainspirowani wielkimi metropoliami mody, takimi jak NYC, Paryż czy Londyn, stworzyliśmy motyw, w którym dominują geometryczne formy, mocna, wyrazista kolorystyka, kontrasty bieli, czerwieni i turkusu. Nowoczesną stylistykę dopełniają koronki, nadruki i akcesoria – wszystko to utrzymane w stylistyce urban fashion. Kobiety ceniące wyjątkowość i innowacyjność nie powinny być zawiedzone.

Romantyczna, niewinna, delikatna, sensualna… taki jest motyw Wonderful Time! Delikatne koronki, pastelowe odcienie palety kolorów oraz klasyczne kroje będą idealne dla młodej romantyczki. Kwiatowe lekkie nadruki oraz delikatne kropki przywołują przyjemne i radosne skojarzenia. Energetyczna kolorystyka łącząca granat ze złotem, czerń z czerwienią, jeans z różem, czerń z turkusem dopełnia charakter kolekcji o dynamizm i chęć podążania za swoimi marzeniami i pragnieniami. Całość motywu jest dopełniona dodatkami w postaci mieniących się kolorowych kryształków oraz romantycznych kokardek.

Exclusive Lingerie

esotiq, kolekcja jesień-zima 2013-2014, bielizna, exclusive lingerie, magazyn E-MAKIJAŻ (1)

esotiq, kolekcja jesień-zima 2013-2014, bielizna, exclusive lingerie, magazyn E-MAKIJAŻ (2)

esotiq, kolekcja jesień-zima 2013-2014, bielizna, exclusive lingerie, magazyn E-MAKIJAŻ (3)

esotiq, kolekcja jesień-zima 2013-2014, bielizna, exclusive lingerie, magazyn E-MAKIJAŻ (4)

esotiq, kolekcja jesień-zima 2013-2014, bielizna, exclusive lingerie, magazyn E-MAKIJAŻ (5)

Pijamas & Homewear

esotiq, kolekcja jesień-zima 2013-2014, bielizna, pijamas & homewear, magazyn E-MAKIJAŻ (1)

esotiq, kolekcja jesień-zima 2013-2014, bielizna, pijamas & homewear, magazyn E-MAKIJAŻ (2)

esotiq, kolekcja jesień-zima 2013-2014, bielizna, pijamas & homewear, magazyn E-MAKIJAŻ (3)

esotiq, kolekcja jesień-zima 2013-2014, bielizna, pijamas & homewear, magazyn E-MAKIJAŻ (4)

esotiq, kolekcja jesień-zima 2013-2014, bielizna, pijamas & homewear, magazyn E-MAKIJAŻ (5)

ESOTIQ by Joanna Krupa

esotiq, kolekcja jesień-zima 2013-2014, bielizna, esotiq by joanna krupa, magazyn E-MAKIJAŻ (1)

esotiq, kolekcja jesień-zima 2013-2014, bielizna, esotiq by joanna krupa, magazyn E-MAKIJAŻ (2)

esotiq, kolekcja jesień-zima 2013-2014, bielizna, esotiq by joanna krupa, magazyn E-MAKIJAŻ (3)

esotiq, kolekcja jesień-zima 2013-2014, bielizna, esotiq by joanna krupa, magazyn E-MAKIJAŻ (4)

esotiq, kolekcja jesień-zima 2013-2014, bielizna, esotiq by joanna krupa, magazyn E-MAKIJAŻ (5)

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500