Newsy

FM GROUP na ogólnopolskim spotkaniu blogerów

FM GROUP na ogólnopolskim spotkaniu blogerów

Ponad 300 blogerów i blogerek przyjechało do Gdyni, by wziąć udział w zimowej edycji imprezy See Bloggers. W sobotę, 24 stycznia 2015 r., trendsetterzy z całej Polski mieli okazję poznać bliżej kosmetyki FM GROUP MAKE UP. Nasza firma była partnerem wydarzenia.

Konferencji przygotowanej dla blogerów przyświecało hasło „winter is blogging”. Jednak nastroje były prawdziwie wiosenne, zwłaszcza w czasie warsztatów makijażowych FM GROUP, w których wzięło udział kilkadziesiąt blogerek. Uczestniczki spotkania dowiedziały się, jak podkreślić swoją urodę poprzez kontur i blask. Mistrzyni makijażu Aga Kalita podpowiedziała im, jak profesjonalnie wykonać makijaż, który idealnie wpisuje się w wiosenne trendy. Blogerki samodzielnie wykonały pełen makijaż, pracując na facechartach, wykorzystywanych przez profesjonalistów w codziennej pracy. Poznały także bogatą ofertę kosmetyków FM GROUP, która dla każdego uczestnika przygotowała upominek.

Aga Kalita to wizażystka, stylistka i charakteryzatorka z ponad dwunastoletnim doświadczeniem. Ukończyła kursy wizażu prowadzone przez Sergiusza Osmańskiego i Annę Orłowską. Z wykształcenia psycholożka – prowadzi szkolenia z wizerunku w biznesie, organizuje kursy makijażu i stylizacji. Jest również charakteryzatorką we wrocławskim teatrze Ad Spectatores. Z FM GROUP współpracuje od ponad pięciu lat, brała aktywny udział w stworzeniu gamy kolorystycznej produktów FM GROUP MAKE UP, współpracowała przy programach „Fabryka Urody” i „Metamorfozy Claudii”.

17a

16a

15a

14a

13a

12a

11a

10a

9a

8a

7a

6a

5a

4a

3a

2a

1a

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500