Newsy

FRYZURY: Fryzura Palm Beach – jak zrobić krok po kroku

Rodzaj włosów: Włosy normalne-grube

Długość włosów: Średnie

Palm Beach

 

CO BĘDZIE POTRZEBNE

  • Grzebień z szerokimi zębami
  • Szczotka szkieletowa
  • Suszarka
  • Duże wałki Velcro (10-12)
  • Płaska szczotka

  PORADY EKSPERTA

Dla uzyskania natychmiastowej objętości i uniesienia włosów na czubku głowy, nawiń przednią część włosów na wałki Velcro i utrwal gorącym powietrzem suszarki. Wykończ fryzurę, nakładając opaskę na linii włosów.

JAK STWORZYĆ TĘ FRYZURĘ

KROK 1

Umyj włosy i zastosuj odżywkę.

KROK 2

Wytrzyj włosy ręcznikiem i wyciśnij aby zapobiec uszkodzeniom i rozdwajaniu końcówek.

KROK 3

Na lewą dłoń wyciśnij piankę do stylizacji. Prawą ręką przy pomocy grzebienia z szerokimi zębami wczesz piankę we włosy, zaczynając od nasady aż po końcówki. Wysusz włosy na szczotce szkieletowej aż będą w 80% suche.

KROK 4

Podziel włosy na 10-12 części, każda po około 5 cm szerokości. Polecamy aby na środku włosów podzielić je na 5-6 części i po 2-3 części na każdym boku. Zaczynając od włosów na czubku głowy, nawijaj włosy na duże wałki Velcro. Powtórz czynności na wszystkich pasmach, schodząc w dół głowy.

KROK 5

Włosy po boku głowy podziel na 2 części – warstwę górną i dolną. Zaczynając od górnej warstwy i trzmając wałek w pozycji otworem do góry, nawijaj włosy na wałek. Powtórz na dolnej części włosów a także po drugiej stronie głowy pamiętając aby wszystkie wałki nawijać w pozycji otworem do góry w kierunku od twarzy. W ten sposób ułożone wałki pomogą stworzyć objętość u nasady włosów.

KROK 6

Po nałożeniu wszystkich wałków, wysusz włosy. Zdejmij wszystkie wałki, zaczynając od tych od spodu. Przeczesz włosy płaską szczotką od nasady po końcówki. Uwaga: Włosy nie powinny być kręcone, chodzi tu o objętość.

KROK 7

Oddzielając górne warstwy włosów od dolnych, rozpocznij tapirowanie górnych pasm na górze głowy (około 8 cm od linii włosów). Następnie natapiruj także włosy po bokach i spryskaj wszystkie pasma u nasady lakierem.

KROK 8

Małą szczotką lekko przeczesz powierzchnię włosów ale uważając aby nie naruszyć natapirowanych pasm; przeczesujemy jedynie po to aby włosy wyglądały gładko.

KROK 9

Nałóż grubą opaskę na czoło i przesuń ją do tyłu około 5 cm od linii włosów. Spryskaj całą fryzurę lakierem.

 

mp.pantene

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500
  • MONIAG

    ala jackie kennedy.. super