Newsy

Gandalf – Księgarnia

Księgarnia Internetowa Gandalf to ogromna oferta książek, filmów i płyt CD. Można tam znaleźć wszelkie nowości, promocje i rzadkie towary w niskich cenach. Łatwość zamówienia i szybka, bezproblemowa wysyłka.

Tel.: 0 801 000 798

Nr GG: 12088520

Książka poszerza horyzonty

Książka jest dobrem kultury

Ambicją naszej firmy jest być postrzeganą jako najlepsza, innowacyjna księgarnia na polskim rynku internetowym.

Chcemy, aby oferta książek oraz informacja o nich była jak najszersza i ciągle rozbudowywana.

Pragniemy zaspokajać potrzeby Klientów związane z książką.

Chcemy, aby Klient wiedział, że w naszej księgarni otrzyma rzetelną informację oraz profesjonalną obsługę.

HISTORIA

Księgarnia Internetowa “Gandalf” powstała w marcu 2004 roku w Łodzi. Stopniowy rozwój spowodował, że 25 lutego 2005 roku firma przeniosła swoją siedzibę z ulicy Srebrzyńskiej na ulicę Łąkową. W 2008 roku, w związku z dalszym dynamicznym wzrostem, przeprowadziliśmy się na ulicę Piłsudskiego 135, gdzie dysponujemy dużo większą powierzchnią biurową i magazynową.

Od samego początku współpracowaliśmy z możliwie największą ilością wydawnictw i dostawców, żeby móc zaproponować naszym Klientom jak najszerszą ofertę i jednocześnie zaspokoić najbardziej wybredne czytelnicze gusta.

Obecnie w naszej bazie do dyspozycji Klienta jest ponad 180 tysięcy produktów: książki właściwie z każdej kategorii tematycznej, począwszy od romansów i literatury pięknej, poprzez poradniki, albumy, a skończywszy na reportażach, publikacjach naukowych i podręcznikach. Ponadto, oferujemy bardzo bogaty wybór filmów, szereg puzzli największych światowych producentów, szeroki wachlarz książek audio a także – jako pierwsi wśród księgarń z tradycyjną ofertą książkową prezentujemy e-książki i e-książki audio.

Klienci mogą kontaktować się z naszą księgarnią na dowolnie wybrany przez siebie sposób, żeby dowiedzieć się chociażby szczegółów dotyczących danego produktu czy prześledzić realizację swojego zamówienia.

Osobom zainteresowanym oferujemy konkursy, których stawką są atrakcyjne nagrody. Stali klienci mogą liczyć na rozbudowany “program lojalnościowy”, pozwalający gromadzić punkty, które następnie wymieniane są na dowolnie wybrane produkty. Jesteśmy również zainteresowani, aby odwiedzający naszą stronę uczestniczyli w jej wzbogacaniu, stąd możliwość dodania swojej autorskiej recenzji. Najlepsze, naszym zdaniem, zostaną nagrodzone. Nie jesteśmy jedynie sklepem internetowym, udostępniamy naszą stronę wszystkim miłośnikom książki, a na naszym forum można dyskutować na temat przeczytanej książki i jednocześnie śledzić ciekawostki z rynku wydawniczego oraz ciekawostki filmowe.

Gwarantujemy naszym Klientom pełne bezpieczeństwo przesyłki i rzetelną realizację każdego zamówienia. O naszą wiarygodność i rzetelność dba wymagający rynek sprzedaży internetowej, którego jesteśmy jednym z liderów. W corocznym rankingu księgarni internetowych portalu Money.pl jesteśmy w ścisłej czołówce.

Zainicjowaliśmy także autorski program skierowany do bibliotek. W akcji “Wspieraj swoją bibliotekę” pomagamy razem z Klientami naszej księgarni powiększać księgozbiory biblioteczne.

Co roku czynnie bierzemy udział w kampanii promocyjnej “Przekaż 1% podatku”. Wspieramy także sport poprzez sponsoring załogi jachtu regatowego. Omega sport z logo gandalf.com.pl startuje z powodzeniem na najważniejszych imprezach regatowych w naszym kraju.

Każdego roku fundujemy nagrody dla dzieci w konkursach organizowanych przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Wierzymy, że dobra literatura kształtuje dobrych ludzi i właściwe postawy. Wspieramy i fundujemy nagrody w wielu konkursach szkolnych, przedszkolnych, domach dziecka. Wspieramy warsztaty dla bibliotekarzy oraz akcję Odjazdowy Bibliotekarz. Wszystkie nasze działania są ukierunkowane na szerzenie czytelnictwa i kultury wśród dzieci i młodzieży. Chcemy wykształcić w nich kulturę czytania i pobudzić rozwój intelektualny.

MISJA FIRMY

Poszerzamy Horyzonty to nasza myśl przewodnia. Zależy nam na rozwoju czytelnictwa, stawiamy na szeroko rozumianą kulturę. Aktywnie działamy, tworząc modę na czytanie. Udostępniamy informacje kulturalne: księgarskie, filmowe, teatralne, muzyczne; wspieramy różnego rodzaju akcje czytelnicze, konkursowe; patronujemy książkom, uczestniczymy w wydarzeniach branżowych, niejednokrotnie zapraszając do nich Czytelników.

A to wszystko po to, by wspaniały kult czytania nie minął.

 

Contact Księgarnia
Phone: +48 42 252 39 23
Location : Łódź, Polska
Visit Website

księgarnia-internetowa-gandalf-magazyn-e-makijaż-large gandalf-księgarnia-sklep-internetowy-magazyn-e-makijaż-large gandalf-primary

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500