Newsy

Garderoba Idealna czyli co powinniś my mieć na jesień

Garderoba Idealna czyli co powinniś my mieć na jesień

cq5dam.web.1920.1280
garderoba idealna

Prostota wraca do łask w wielkim stylu – najważniejsze są teraz interesujące kompozycje i dobrze dobrane fasony. Zeskocz z karuzeli mody i spróbuj znaleźć ponadczasowy płaszcz, idealną parę butów lub sukienkę, która będzie pasować na każdą okazję.

– Obserwujemy obecnie trend dążenia do prostoty i tworzenia stylizacji, które wyglądają współcześnie w „dorosły”, a nie „modny” sposób. I tak się to wszystko zaczęło. Jak mówi Ann-Sofie Johansson, szefowa działu projektów w H&M, w tym sezonie nadszedł właściwy czas na taką kolekcję.

Kolekcja Modern Classic Premium będzie dostępna w wybranych sklepach i online od 18 września. Znajdzie się w niej wiele niezbędnych ubrań i dodatków, kilka wyrazistych elementów, a także rzeczy, których nie powinno zabraknąć w żadnej garderobie – stylowe buty na co dzień, miękkie dzianinowe czapki z domieszką kaszmiru czy eleganckie skórzane torby.

– Bardzo łatwo jest komponować różne zestawienia, ponieważ wszystko do siebie pasuje. „Chcieliśmy, aby ta kolekcja była ponadczasowa i została w szafie na wiele sezonów” – podkreśla Ann-Sofie Johansson.

Projektanci wybrali stonowane kolory i skoncentrowali się na krojach oraz jakości.

– Wiele uwagi poświęciliśmy składowi ubrań, łączyliśmy też różne materiały w poszukiwaniu interesującego efektu.

W kolekcji znalazły się też ubrania na wieczorne wyjścia, takie jak przejrzysty top z cekinami, i współczesna wariacja na temat małej czarnej.

– Podoba mi się pomysł pójścia na kolację czy drinka prosto z biura. Wystarczy zdjąć noszoną w ciągu dnia marynarkę i odsłonić cekinowy top. Do tego para obcasów i jesteś gotowa na wieczorne wyjście!

Kolekcja Modern Classic Premium ma ułatwić kobietom stworzenie garderoby idealnej. Trafiły do niej nawet skórzane buty sportowe w wytłaczane wzory.

– Wszyscy je teraz noszą! Chcieliśmy zaprojektować ładne buty sportowe – takie, które można założyć nawet do eleganckiego płaszcza. Wnoszą one do klasycznej stylizacji trochę luzu i swobody – to nasz ulubiony look!

Photo: Magnus Torsne
Styling: Julie von Hofsten

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500