Newsy

Glamour -Aleksandra Szczepanek – HIT DNIA!

Glamour -Aleksandra Szczepanek – HIT DNIA!

 

Wszystkich zakochanych to dzień stworzony dla randek! Dziewczyny powinny się przygotować na romantyczne spotkanie, które często jest niezapowiedzianą niespodzianką. W tym dniu może się okazać, że ukochany zapuka do drzwi i porwie nas aby spędzić wspólnie czas. Czy to będzie kolacja przy świecach w pięknej restauracji, kino, kręgielnia, długi spacer po parku … Ty musisz wyglądać oszałamiająco! W dniu świętego Walentego makijaż powinien być 100% glamour. Warto postawiać na rozświetlenie twarzy i dekoltu, podkreślony makijaż oczu lub czerwoną pomadkę na ustach. A może lepiej zaszaleć i połączyć wszystko w jednym makijażu? Twoja walentynka na pewno będzie zachwycona gdy zobaczy jak pięknie wyglądasz.

W makijażach, które stworzyłam postawiłam na tzw. glow czyli piękne rozświetlenie skóry za pomocą rozświetlacza. Użyłam rozświetlaczy w kamieniu, o konsystencji sypkich oraz tych w płynie. Malując oczy i usta kierowałam się klasyką. Ona zawsze się obroni. O ile na powiekach warto postawić na  błysk o tyle do pomalowania ust powinnyśmy użyć matowej pomadki. Jest to najbardziej trwała opcja, a w tym dniu nasza szminka musi być wyjątkowo odporna na ścieranie 😉 Rzęsy zagęściłam przy pomocy sztucznych kępek. Wyglądają bardzo naturalnie, są wygodne w noszeniu a  przy tym dodają to „coś” i stanowią kropkę nad „i”. Użyłam cieni do powiek w neutralnych odcieniach. Brązy i złota są cudowne i pasują praktycznie do każdej urody.

Ale czym byłby nawet najpiękniejszy makijaż gdyby nie perfekcyjnie ułożone włosy ? Romantyczne fale czy proste włosy to stylizacje idealne na walentynkowy wieczór. W tym przypadku znowu wygrała klasyka. Ładnie ułożone włosy oraz starannie wykonany makijaż potrafią wydobyć i podkreślić piękno każdej kobiety. A miłość w połączeniu z tymi „dodatkami” sprawi, że będziesz promienieć ! Nie zapomnij jednak o najważniejszych dodatkach na romantyczny wieczór- dobry humor i uśmiech na twarzy.

Makijaż: Aleksandra Szczepanek

Fotografia: Patrycja Koczur

Modelka: ADRIANNA/ Boom the Agency

Fryzury i stylizacja: Kamil Urbaniak/ Pukiel studio

Stylizacja paznokci: Elżbieta Gaczoł

 

6 4

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500