Newsy

Golden Rose JOLLY JEWELS NAIL LACQUER – jedyna biżuteria jakiej potrzebujesz..


 

Nowa seria lakierów JOLLY JEWELS sprawi, że malując paznokcie, staniemy się jednocześnie posiadaczkami najpiękniejszej biżuterii… Nie musimy jednak przetrząsać szkatułki z pierścionkami i bransoletkami w poszukiwaniu odpowiednio spektakularnego klejnotu, który ozdobi nasze dłonie. Wystarczy wybrać jeden z siedemnastu niezwykłych lakierów Golden Rose dopasowany do odcienia naszej sukienki i pozwolić działać magii tego kosmetyku…

Receptura lakierów JOLLY JEWELS zawiera bowiem mnóstwo mikroskopijnych cząsteczek specjalnie spreparowanego brokatu i miliony lśniących brylantowo drobinek przypominających drogocenne kamienie szlachetne. Do wyboru mamy wszystkie najmodniejsze kolory karnawału – w wersji jednolitej albo wielobarwnej, harmonijnie łączącej w jednej buteleczce drobinki w różnych tonacjach.

17 kolorów
Cena – ok. 12,90 zł
Pojemność – 10,8 ml

 

Lakiery do paznokci Golden Rose nie zawierają szkodliwych substancji, takich jak formaldehyd albo toluen.

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500
  • natalia

    tak tak tak!!!! kupiłam 3 lakiery z tej serii (nie mogłam wybrać tylko jednego, to ręcz niemożliwe!!!) i potwierdzam, są fantastyczne!!!

  • Kinga Mzyk

    ja tez jestem nimi zachwycona włąśnie otrzymałam paczke od Golden Rose styl świetne sa te lakiery mam szęśc : 101, 104, 110, 115,111, 103.

  • Paulina

    ładne 🙂