Newsy

Idealne Walentynkowe usta z LAMBRE

Zestawienie_French_Romance

Czerwień – najgorętsza ze wszystkich barw, kojarzona z gorącymi uczuciami, miłością i pasją. Przykuwa uwagę, jak żaden inny kolor.

Dzięki kolekcji błyszczyków w modnych i zmysłowych barwach od LAMBRE poczujesz się wyjątkowo. Wspaniała, trwała formuła dodaje ustom objętości i wypełnia drobne nierówności. Błyszczyki do ust LAMBRE zapewniają soczysty połysk i ochronę przed pierzchnięciem ust.

LAMBRE posiada także ofertę dla kobiet, które lubią pomadki. Francuska romantyka, randka w pełni księżyca, i, oczywiście, francuskie pocałunki. Pomadka do ust French Romance od LAMBRE to soczyste, jaskrawe i modne odcienie, które sprawią, że usta będą wyglądać niezwykle kusząco. Niepowtarzalny design opakowania imituje kształt pomadki, umieszczonej w wyszukany futerał, udekorowany lawendą. Klasyka, elegancja, szykowność.

Błyszczyk w odcieniu czerwieni nr 11 oraz pomadki French Romance o numerach 6 i 2 można zamawiać poprzez konsultantki LAMBRE lub zakupić bezpośrednio w sklepie internetowym LAMBRE.

Lambre Groupe International istnieje na rynku rpoduktów kosmetyczno-perfumeryjnych od 1999 roku. Produkty firmy nie są sprzedawane w sklepach. Podstawą wciąż poszerzającej się sieci handlowej są konsultanci LAMBRE. Konsultant jest profesjonalistą, który wpiera Klienta w dokonywaniu wyborów. Pomoże wybrać właściwy zapach, kosmetyki do pielęgnacji skóry, a także określić gamę kolorystyczną kosmetyków do makijażu.

Przyroda jest źródłem natchnienia, z którego czerpiemy wszystko, co najlepsze, pomagając tworzyć swój niepowtarzalny wygląd.

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500
  • Paulina

    Taka zmysłowa 😉