Newsy

ZESTAW DO DOMOWEGO SPA: DR IRENA ERIS

ZESTAW DO DOMOWEGO SPA: DR IRENA ERIS

Kierunek Orient

Gdy za oknem pojawia się ponura szarość, powtarzają się deszczowe dni i pierwsze mroźne poranki – nadchodzi pora na przywołanie wspomnień minionego lata. Rozkosznego ciepła, orientalnych zapachów oraz egzotycznych krajobrazów. Jest takie miejsce, w którym możesz wyjątkowo łatwo zanurzyć się w tym świecie bogactwa woni i sensualnych doznań. Domowe SPA. Pielęgnacja w nim musi bazować na produktach oddziałujących na wszystkie zmysły.
 
Taka właśnie jest seria SPA RESORT ORIENT. Kosmetyki najpierw zniewalają zapachem, potem cudowną konsystencją przywodzącą na myśl orientalne desery. Przenoszą w sensualny świat Wschodu, z jego bogactwem barw, baśniowymi arabeskami i odprężającym klimatem.
Wstępem do pielęgnacji inspirowanej orientalnymi zabiegami niech będzie Relaksujący Peeling Cukrowy ze złuszczającymi drobinkami z ziaren kakao i kompleksem drogocennych olejków. Powinien stanowić preludium do relaksującą kąpieli – w towarzystwie dźwięków delikatnej muzyki i blasku świec – zakończonej zmysłowym rytuałem powolnego wmasowania Arachidowego Balsamu Ujędrniającego. Chodzi przecież o to, by jak najdłużej celebrować tę chwilę przyjemności i rozkosznego zapomnienia.

SPA RESORT ORIENT:
– Relaksujący Peeling Cukrowy (79 zł/200 ml)
– Arachidowy Balsam Ujędrniający (89 zł/200 ml)

SPA RESORT ORIENT, jak pozostałe kosmetyki do pielęgnacji ciała Dr Irena Eris SPA RESORT: HAWAII, JAPAN, MAURITIUS, TAHITI, dostępne są wyłącznie w sieci perfumeryjnej Douglas.

Dr_Irena_Eris-Spa_Resort-ORIENT_Arachidowy_ujedrniajacy

orient-news

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500