Newsy

Instytut Kosmetyczny EVIS

We współczesnym świecie zadbany wygląd stał się synonimem profesjonalizmu i warunkiem sukcesu zawodowego.

W naszym Instytucie staramy się Państwu w tym pomóc. Traktujemy naszych klientów indywidualnie, służymy radą i pomocą, dobierając zabiegi kosmetyczne w zależności od potrzeb skóry, polecamy także optymalne produkty do pielęgnacji domowej. Każdy zabieg poprzedzony jest kompleksową diagnozą cery przy użyciu specjalnego urządzenia. Staramy się zapewnić naszym klientom komfortowe warunki, łącząc w doskonały sposób dbałość o urodę z relaksem. Współpraca z dermatologiem pozwala nam zadbać o problemy wkraczające w dziedzinę medycyny estetycznej, zapewniając usługi na najwyższym poziomie.

Kosmetyka służy urodzie człowieka. Urodzie rozumianej szeroko. Nie możemy zatrzymać, ani cofnąć procesów starzenia się skóry, ale potrafimy te procesy spowolnić i odsunąć w czasie. Służą temu systematyczne działania pielęgnacyjne, jakie sami możemy wykonać w domu, a także zabiegi przeprowadzane w gabinecie kosmetycznym.

Dbamy o naszych klientów w sposób kompleksowy. Nie tylko przeprowadzamy zabiegi, ale informujemy o sposobach pielęgnacji skóry, o charakterze koniecznych zabiegów, wyposażamy klientów w wiedzę, która procentuje w długoterminowym zachowaniu urody i dobrego samopoczucia. Nie obiecujemy rzeczy niemożliwych, ale pomagamy w zakresie, w jakim kosmetyka jest w stanie naprawdę działać.

Serdecznie zapraszamy,

INSTYTUT KOSMETYCZNY EVIS
Aleja Zwycięstwa 52, 80-207 Gdańsk
tel. 58 344-44-78

Contact Instytut Kosmetyczny EVIS
Phone: 583444478
Location : Gdańsk, Gdańsk, Polska
Visit Website

evis instytut kosmetyczny gdańsk 22

evis instytut kosmetyczny gdańsk 4
evis instytut kosmetyczny gdańsk 1
evis instytut kosmetyczny gdańsk
SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500