Newsy

Joanna Horodyńska: intensywnie pracuję nad tym, aby zostać matką

Joanna Horodyńska: intensywnie pracuję nad tym, aby zostać matką
Mówi: Joanna Horodyńska
Funkcja: stylistka

Bycie matką to według stylistki jeden z wyznaczników kobiecości. Ma nadzieję, że sama doświadczy macierzyństwa, i zapewnia, że intensywnie stara się o dziecko. Horodyńska nie wyklucza adopcji, jeśli nie uda jej się zajść w ciążę. 

Joanna Horodyńska uważa, że kobiecość to przede wszystkim bycie sobą i nie udawanie kogoś innego. Jej zdaniem to także odrobina psychicznej nagości, a więc odwagi i braku wstydu w wyrażaniu swoich poglądów, emocji, i stylu bycia, również poprzez strój.

 Kobiecość to bycie sobą i że się nie wstydzimy tego, co chcemy powiedzieć, i tego, co chcemy pokazać, nie wstydzimy się być sobą. Bo wydaje mi się, że bardzo często zapominamy o tym, jakie jesteśmy – mówi stylistka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gospodyni programu „Gwiazdy na dywaniku” uważa ponadto, że jednym z wyznaczników kobiecości jest zdolność dawania życia i macierzyństwo. Sama jak dotąd nie doświadczyła bycia matką, liczy jednak, że w przyszłości się to zmieni.

– Głęboko i mocno, intensywnie i gorąco nad tym pracuję, natomiast nie doświadczyłam tego i pracuję nad tym – mówi Joanna Horodyńska.

Gwiazda tak bardzo chce zostać matką, że nie wyklucza także adopcji.

– Są takie myśli, jeśli nie będę mogła mieć naturalnie swojego dziecka  przyznaje Joanna Horodyńska.

źródło:newseria

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500