Newsy

KARNAVAULI – 11. edycja Wielkiego Studenckiego Balu Karnawałowego

baner

11. edycja Wielkiego Studenckiego Balu Karnawałowego Karnavauli odbędzie się już 24 stycznia 2015 roku w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej. W ten wyjątkowy, zimowy wieczór przybyli goście przeniosą się do bajkowego Królestwa Lodu. Niezapomniane wspomienia z balu zagwarantują liczne atrakcje, między innymi pokaz taneneczny oraz wybory Króla i Królowej Balu. Jak co roku o muzykę na żywo zadba orkiestra – The Engineers Band. W czasie uroczystości goście będą mieli również okazję zjeść dania przygotowane przez profesjonalny catering.

W tym roku przy organizacji Balu Stowarzyszenie Studentów BEST wspierają Samorządy Studentów: Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Szkoły Głównej Służby Pożarniczej oraz Uczelni Łazarskiego.

Bilety do nabycia już 15 grudnia w siedzibie Stowarzyszenia Studentów BEST (pokój 142, Gmach Główny Politechniki Warszawskiej) oraz w siedzibach Samorządów Studentów Uczelni Współorganizujących.

Gorąco zapraszamy!

Idea zorganizowania Wielkiego Studenckiego Balu Karnawałowego Karnavauli zrodziła się ponad 10 lat temu. W 2004 roku po raz pierwszy, wspólnywysiłek Stowarzyszenia Studentów BEST oraz Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej przy współpracy z Samorządami Studentów największych warszawskich uczelni zaowocował tym wielkim i eleganckim wydarzeniem.

Bal odbywa się co roku w czasie karnawału, w historycznym gmachu Politechniki Warszawskiej na unikalnej Auli Głównej, największej i najbardziej okazałej auli krużgankowej w Polsce. Bogate iluminacje świetlne oraz stylowe dekoracje sprawiają, że goście poddają się czarowi tej wyjątkowej nocy i przenoszą się w zupełnie inny, bajkowy świat: pełen muzyki, tańca i udanej zabawy.

Podczas tego unikalnego wieczoru mamy zaszczyt gościć w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej 800 osób, w tym Rektorów Wyższych Stołecznych Uczelni i Przyjaciół Politechniki Warszawskiej. Panującą tej nocy atmosferę, tworzą niezapomniane atrakcje: taneczne spektakle, pokazy barmanów, sztuczki iluzjonistów, konkursy tańca czy też tradycyjne już wybory Króla i Królowej Balu.

W związku z tym, że motywem przewodnim balu jest Królestwo Lodu jest możliwość umieszczenie przykładowych “zimowych” makijaży jako propozycja makijażu na bal na fanpagu Karnavauli . Zapraszamy wszystkie wizażystki do realizowania inspiracji i przesyłania zimowych makijaży na email: justyna.modzelewska@best.warszawa.pl w tytule ZIMOWE MAKIJAŻE

http://karnavauli.pl/

https://www.facebook.com/Karnavauli?fref=ts

10305967_773842709348499_4519782669644666431_n

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500