Newsy

Kolagen Naturalny – Dystrybucja i sprzedaż BOZI

Polski kolagen naturalny rybiego pochodzenia, w postaci żelu, jest czymś więcej niż kosmetykiem. Wykazuje szersze możliwości zastosowań.

Kosmetyki zwykle służą do maskowania defektów urody oraz do upiększania naszego ciała. Mogą zaskakująco korzystnie zmieniać nasz wygląd, ale nie są w stanie skutecznie i trwale powstrzymywać procesu starzenia się skóry.

Rewelacyjnym odkryciem produktu, który wykazuje niespotykane wcześniej możliwości antystarzeniowe, okazał się polski wynalazek – kolagen naturalny rybiego pochodzenia.

kolagen

W wyniku dobrej współpracy producenta z firmą COLWAY, obecnie na rynku znajduje się już bogata kolekcja unikalnych produktów kosmetycznych na bazie kolagenu naturalnego, których jakość porównywalna jest z produktami najbardziej ekskluzywnych wyrobów kosmetycznych na świecie.

Dla konsumentów dodatkową zaletą tych polskich produktów kolagenowych jest ich niższa cena, w porównaniu z cenami znanych ekskluzywnych marek.

W tradycyjnych systemach dystrybucji, co najmniej 80% ceny produktu, to marża i koszty kampanii reklamowej.

W systemie konsumenckiej dystrybucji sieciowej nie korzysta się z bardzo kosztownej reklamy medialnej, a zaoszczędzone z tego tytułu pieniądze przeznacza się na rabaty (od 30 do 42)% i wynagrodzenia dla zarejestrowanych konsumentów, którzy są zadowolonymi użytkownikami tych produktów i potrafią zainteresować tą ofertą produktową inne osoby z ich otoczenia. To nie medialna reklama, lecz zadowoleni użytkownicy produktów są najskuteczniejszymi kreatorami i organizatorami rynku konsumentów, chętnie współpracujących z firmą dostawczą, na korzystnych dla siebie warunkach. Taką współpracę można nawiązać zawsze za pośrednictwem konsumenta, który już współpracuje z firmą dostawczą.

Tu firma dostawcza COLWAY spełnia rolę sklepu, który swoim klientom wypłaca wynagrodzenie w formie rabatów i prowizji.

Sklepy działające w innych systemach dystrybucji towarów nie zapewniają swoim klientom tego rodzaju korzyści finansowych, bo klient jest dla nich osobą anonimową.

Firma COLWAY S.J. jest obecnie najdynamiczniej rozwijającą się firmą polską, działającą w systemie konsumenckiej dystrybucji sieciowej, obejmującej również rynki zagraniczne.

Ten, kto potrafi to zrozumieć, może czerpać korzyści nie osiągalne w innych systemach dystrybucji, a o szczegółach dotyczących współpracy i korzyści finansowych można uzyskać informacje kontaktując się telefonicznie:

601 480 374 / email: bozi.warszawa@interia.pl

http://www.kolagen.xt.pl/

Bogdan Ziółkowski


Contact Bogdan Ziółkowski
Phone: 601480374
Location : Warszawa, Warszawa, Polska
Visit Website
kolagen1-large
naturalny-kolagen-colWAY-BOZI-BOGDAN-1-ZIóŁKOWSKI-large
naturalny-kolagen-colWAY-BOZI-BOGDAN-ZIóŁKOWSKI-large
wizualizacja-nowy-kolagen-Silver-copy-large
SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500