Newsy

Korporacyjny Styl, czyli jak się ubrać do biura – MOHITO

Korporacyjny Styl, czyli jak się ubrać do biura – MOHITO

WRAZ Z NADEJŚCIEM NOWEGO SEZONU PROJEKTANCI MOHITO PREZENTUJĄ KOBIECĄ INTERPRETACJĘ BUSINESSOWEGO LOOKCODE’U. W OFERCIE LINII SIMPLE OFFICE KLIENTKI MARKI JAK ZWYKLE ZNAJDĄ UBRANIA I DODATKI, KTÓRE Z JEDNEJ STRONY PODKREŚLAJĄ PROFESJONALIZM I POWAGĘ ZAJMOWANEGO STANOWISKA, A Z DRUGIEJ POZWALAJĄ NA WYEKSPONOWANIE WŁASNEGO, UNIKALNEGO STYLU.

Propozycje wchodzące w skład linii Simple Office to przede wszystkim popularne fasony biurowe – marynarki, spodnie cygaretki, eleganckie bluzki i sukienki, zaprojektowane jednak w odniesieniu do najświeższych trendów. Spódnicom lekkości nadają asymetryczne cięcia, a wydłużony krój koszul nadaje im nowoczesnego, nieco nonszalanckiego charakteru. Na uwagę zasługują także garnitury – w tym sezonie obowiązkowo przewiązane w talii cienkim paskiem. Alternatywą dla nich coraz częściej staje się kombinezon. Zestawiony z elegancką marynarką i wysokimi szpilkami z powodzeniem sprawdzi się podczas każdego biznesowego spotkania. Stylizacje uzupełniają pojemne kuferki, duże kopertówki oraz niekrępujące ruchów torebeczki na ramię.
Paleta kolorystyczna linii opiera się na ponadczasowym zestawieniu czerni, bieli i granatu, które doskonale dopełnia wyrazisty, prążkowany nadruk – obecny także na wybiegach u Anthony’ego Vacarello i Chanel. Motywem przewodnim kolekcji są złote detale w postaci złotego łańcucha, przewijające się w formie zdobień przy linii dekoltu, lampasów, wykończenia kieszeni, a nawet nadruku widocznego na apaszkach.
Nową odsłonę linii Simple Office promuje lookbook autorstwa Marcina Hryniewicza, którego twarzą została Kamila Wawrzyniak z agencji Model Plus. Sesję wystylizowały Karolina Sołtan i Arleta Żak, a za makijaż i włosy odpowiadała Anna Stykała.

Sesja zdjęciowa
Zdjęcia: Marcin Hryniewicz
Modelka: Kamila Wawrzyniak/Model Plus
Stylizacje: Karolina Sołtan, Arleta Żak/Mohito
Włosy i makijaż: Anna Stykała
Brand Manager/Art Directing: Robert Machałek

MohitoSimpleOffice_6

MohitoSimpleOffice_3

MohitoSimpleOffice_10

MohitoSimpleOffice_11

MohitoSimpleOffice_8

MohitoSimpleOffice_2

MohitoSimpleOffice_4

MohitoSimpleOffice_12

MohitoSimpleOffice_9

MohitoSimpleOffice_1

MohitoSimpleOffice_7

MohitoSimpleOffice_5

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500