Newsy

Manufaktura Urody Katarzyna Fitrzyk – Wizaż

Manufaktura Urody Katarzyna Fitrzyk – Wizaż

O firmie

Nazywam się Katarzyna Fitrzyk. Jestem właścicielką oraz pomysłodawczynią firmy Manufaktura Urody.

Z branżą kosmetologii jestem związana już od ponad 10 lat.

W 2002 roku uzyskałam tytuł licencjata kosmetologii, dwa lata później obroniłam pracę magisterską na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na Wydziale Zdrowia Publicznego oraz Universite Paris XIII w Paryżu, UFR S.M.B.H., w zakresie zarządzania i organizacji w ochronie zdrowia. Kolejnym krokiem w mojej edukacji były studia podyplomowe Kwalifikacji Pedagogicznych w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze. W ubiegłym roku ukończyłam również studia podyplomowe o kierunku Kosmetologia Estetyczna i Odnowa Biologiczna w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej.

Swoją wiedzę systematycznie pogłębiam poprzez uczestnictwo w branżowych szkoleniach, kongresach oraz targach.

 

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w trakcie wieloletniej współpracy ze znanymi markami kosmetycznymi, jak również z fotografami i stylistami przy pokazach mody oraz sesjach zdjęciowych.Moja praca jest wynikiem mojej pasji i zainteresowań, co sprawia, że aktywnie i z zaangażowaniem podchodzę do realizacji zadań z nią związanych. Jestem otwarta na nowe wyzwania i chętnie je podejmuję, dzięki czemu ciągle rozwijam swoje umiejętności.

Równie chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, co można zaobserwować w trakcie prowadzonych przeze mnie szkoleń i zajęć z zakresu kosmetologii i wizażu.

Obecnie jestem wyłącznym kreatorem makijaży dla:
Foto Models Poland DFP
Queen Of Poland DFP
Fashion Meeting 2013
Fashion Day

Pracuję również jako trener, wykładowca, instruktor zawodu w zakresie kosmetologii, dermatologii i wizażu (PWSZ, TEB Edukacja). Pomagam odkrywać i podkreślać piękno kobiet oferując mobilne usługi z zakresu kosmetologii estetycznej, wizażu oraz kreowania wizerunku.

Dyplomy, certyfikaty, referencje:

2012 – 2013 >>

2008 – 2011 >>

Starsze >>

III miejsce podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu Fashion

Zapraszam serdecznie do galerii, gdzie można zapoznać się z sesją zdjęciową stworzoną specjalnie na potrzeby Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu Fashion o tytuł wizażysty roku magazynu e-makijaż, podczas których zajęłam III miejsce.
Prezentowane makijaże będzie można podziwiać również podczas wystawy, która będzie miała miejsce w 3 miastach Polski: Trójmieście, Warszawie, Krakowie.
Zapraszam również do zapoznania się z listopadowym nr magazynu e-maakijaż , gdzie ukażą się zdjęcia Jacka Rękasa z moimi makijażami.
Oczywiście wielkie podziękowania należą się całej ekipie,która przyczyniła się do tego sukcesu:
Jackowi Rękasowi, Natalii Toporkiewicz, Atinie Olszewskiej, Tomaszowi Szurlejowi,Katarzynie Surmie Jastrząb, Maksymilianowi Smyczyńskiemu, Izabeli Komońskiej i wielu innym osobom, które zawsze mnie wspierają!

więcej informacji na stronach:
https://pl-pl.facebook.com/pages/E-makijaz-Magazyn/226123497443816?directed_target_id=0
http://ommf.e-makijaz.pl/?p=6
http://e-makijaz.pl/

Slides

Manufaktura Urody

Katarzyna Fitrzyk

tel. 793 929 527

kasiafitrzyk@op.pl

http://www.manufakturaurody.pl

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500