Newsy

Na letni wypas pyszne ciastka Milka

Na letni wypas pyszne ciastka Milka

W lecie częściej pozostajemy na świeżym powietrzu, a długie dni sprzyjają wykonywaniu najróżniejszych wakacyjnych aktywności. Jest to okazja do częstszych spotkań w gronie najbliższych i wspólnej zabawy. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na rodzinny spacer, czy piknik
z przyjaciółmi, zawsze mogą nam towarzyszyć ciastka Milka. Dzięki różnym wariantom każdy znajdzie swoje ulubione, idealne na każdą okazję.

Ciastka Milka będą dobrym pomysłem na wakacyjną przekąskę. Sprawdzą się zarówno podczas spotkania z przyjaciółmi, jak i umilą lekturę ulubionej książki w parku. Ciastka można schrupać 
w pojedynkę albo podzielić się nimi z najbliższymi, np. podczas wyprawy za miasto.

Krówki czy paluszki w czekoladzie?

Ciastka Milka mają różne kształty i smaki, a ich cechą wspólną jest najdelikatniejsza czekolada Milka. W letni dzień można wylegiwać się na łące z Milka Choco Moo – ciasteczkami w kształcie krówek. 
Dla fanów niecodziennych połączeń mamy paluszki w czekoladzie Milka Lila Stix. Zaś ciastka zbożowe
z płatkami owsianymi i dodatkiem czekolady Milka Choco Grains mogą być pomysłem dla tych, którzy cenią klasyczny smak. Które wybierzesz dla siebie?

Chcemy, aby nasze produkty dostarczały jeszcze więcej radości. Dlatego stworzyliśmy ciasteczka 
w zabawnych kształtach i różnych wariantach smakowych. Cieszymy się, że dzięki takiemu rozwiązaniu każdy może znaleźć swoje ulubione ciastka Milka idealne na każdą okazję – dodaje Maria Dudzińska, Brand Manager Milka, Mondelez Polska.

Milka Choco Grains_low res

Milka Choco Moo_low res

Milka Lila Stix_low res

MilkaLogo

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500