Newsy

NA / STROJE Targi Mody i Designu Olsztyn 12-13 kwietnia

Czekamy na świeżość. Czekamy na zaskoczenie, wygodny krój, kolor, fakturę. Czekamy na stroje, przeszycia i przeżycia. NA/STROJE to pierwsze na Warmii i Mazurach targi mody. Od tego roku Olsztyn stanie się wygodnym miejscem dla młodych polskich projektantów. To także okazja dla klientów, by wybrać świadomie ubranie będące odzwierciedleniem stylu i filozofii.
Powstaje nowe miejsce spotkań – sztuki użytkowej i artystów, miłośników miękkości i unikatów, minimalizmu produkcji i maksymalnego efektu. Mianownikiem jest jakość, różnorodność i świadomość mody, a także dialog z klientem.

Targi NA/STROJE będą promowały marki i twórców z prostą receptą na modę. Chcemy mieć, by być. Podziwiając pracę artystów z całej Polski, odkrywamy i promujemy twórcze, lokalne inicjatywy. Najlepiej zapowiadający się artyści z Warmii i Mazur zostaną nagrodzeni przez AURA Centrum Olsztyna. Będą przyznane trzy nagrody o łącznej puli 5 tys zł.

NA/STROJE to projekt Agaty i Michała – kreatywnej rodziny Caribu Studio, kontynuacja myśli i efekt świetnych pomysłów, a także wyraz chęci działania i zmiany na lokalnym rynku. Razem z AURĄ Centrum Olsztyna, głównym partnerem targów, uparcie chcą obudzić Olsztyn i sprawić, by był interesującym punktem na turystycznej mapie Polski. Kwietniowe targi NA/STROJE to pierwsza edycja z wielu, wspierana przez AURĘ Centrum Olsztyna, która jako promotor sztuki niezależnej, otworzyła się na pasjonatów mody. NA/STROJE to przemyślany pomysł osób, które chcą i mogą dużo.

Zapraszamy do udziału w imprezie, zarówno wystawców, jak i odwiedzających. Warto dotknąć, zmiąć, przymierzyć, dobrać, przebierać w ubraniach, akcesoriach, biżuterii, które królują w internetowych, kreatywnych butikach. Polscy projektanci są warci Waszej uwagi!

Pierwsza edycja już 12-13 kwietnia 2014r, w AURA Centrum Olsztyna.
nastroje_plakat_31_03_2014

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500