Newsy

Nowe lakiery od Bobbi Brown – kolekcja Bobbi Nails

Nowe lakiery od Bobbi Brown – kolekcja Bobbi Nails

W odpowiedzi na niewiarygodnie duże zapotrzebowanie, Bobbi Brown wznowiła sprzedaż swoich ulubionych lakierów do paznokci z ubiegłych sezonów i wzbogaciła kolekcję o nowe, przyciągające spojrzenie odcienie. Dzięki lakierom z kolekcji Bobbi Nails paznokcie staną się jednym z Twoich największych atutów! Z charakterystycznym dla niej, niezawodnym wyczuciem koloru Bobbi stworzyła Bobbi Nails – kolekcję dziesięciu lakierów do paznokci, o których marzy każda kobieta. “Pracując nad serią Bobbi Nails, pomyślałam sobie o dziesięciu znanych mi kobietach i wyobraziłam sobie, jakie kolory najbardziej by im odpowiadały. W ten sam sposób powstała kolekcja dziesięciu szminek do ust, z którą zadebiutowałam na rynku” –wyjaśnia Bobbi. Paleta kolorów obejmuje zarówno minimalistyczne, naturalne odcienie w rodzaju Pale, jak i klasyczne czerwienie takie jak Cherry Tomato czy zabawne, modne kolory w typie Navy. Każda amatorka dobrego manicure znajdzie w tej kolekcji coś dla siebie. Nad doskonałą jakością i długotrwałością produktów czuwała manikiurzystka Bobbi – Roza – która osobiście przetestowała na sobie każdy odcień. Oferujące bogaty i długotrwały kolor lakiery budzą natychmiastowy zachwyt. Wypróbuj je, a zabłyśniesz!

 

Nowe lakiery do paznokci
Dopracuj stylizację odrobiną koloru i blasku. Pokryj paznokcie cienką, równomierną warstwą swojego ulubionego lakieru, a po wyschnięciu nałóż drugą warstwę. Bobbi radzi: Nałóż na swój ulubiony lakier do paznokci Ballet Pink Glitter Nail Polish. Twoje paznokcie rozświetli migoczący blask.
Odcienie: Pale, Nude Beige, Roza, Cherry Tomato, Valentine Red, Bordeaux, Port, Bittersweet, Navy, Ballet Pink Glitter Nail Polish
Sugerowana cena detaliczna: 50zł

 

Kolekcja dostępna od czerwca 2014 w salonie firmowym Bobbi Brown

Salon Firmowy Bobbi Brown:
Warszawa, Galeria Plac Unii

 

Bobby Brown kolekcja Bobby Nails wiosna lato 2014 e-makijaz  (2)

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500
  • Paulina

    też ładne 😉

  • Magdalena Szajko

    Firmę znam, ale nie miałam okazji mieć żadnych kosmetyków