Newsy

Nowości Kosmetyczne: Jesienno-zimowa odsłona lakierów WIBO


 

Marka Wibo wprowadza do dwóch największych swoich kolekcji lakierów nową jesienną kolorystykę. Zgodnie z trendem lansowanym przez markę by lakier stanowił kolorystyczne uzupełnienie do modnych w danym sezonie stylizacji wprowadzono  imponującą paletę  zupełnie nowych kolorów.

 

Extreme Nails

 

To kolekcja lakierów do paznokci w eleganckiej buteleczce w klasycznej oprawie. Lakier szybko schnie i długo utrzymuje się na płytce paznokcia. Wygodny szeroki aplikator zapewnia łatwą i szybką aplikację lakieru na płytce paznokcia. Nie zawierają szkodliwego  dla zdrowia formaldehydu.

So Matte

 

Matowy lakier do paznokci dla kobiet ceniących sobie wyszukany styl i elegancję w nowoczesnej odsłonie. Intrygujący i nowoczesny manicure z lakierem So Matte w nwoej kolorystyce. Jak wykonać matowy manicure? Nic prostszego! Pomaluj paznokcie tak, jak zwykłym lakierem, a matowy kolor pojawi się po wyschnięciu lakieru.

 

Express Growth

Najpopularniejsza kolekcja lakierów marki WIBO zawsze w najmodniejszej kolorystyce. Zawiera ona lakiery z zaawansowaną multiwitaminową formułą zawierającą aminokwasy soi, wapno, wit. A, E i C , która odżywia płytkę paznokcia. Bazę lakieru stanowi białko jedwabnika, które wzmacnia i uszczelnia płytkę paznokcia. Dzięki regularnej aplikacji zapewnia odpowiednie nawilżenie, paznokcie stają się mocniejsze, bardziej odporne na złamania, łuszczenie i rozwarstwienie. Nie zawierają szkodliwego  dla zdrowia formaldehydu.

 

 


Express Growth, Wibo

8,5 ml / 4,99 zł

mp

 

 

 

 

 

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500
  • sylwia0292

    genialne kolory 😀

  • http://twitter.com/TrueBlood4fans TrueBlood4fans

    rewelacja przyznaje czerwony najfajniejszy :_