Newsy

Nowości Kosmetyczne: Pomadka Giordani Gold Voluptuous

 

Ubierz swoje usta w lśniącą taflę koloru o diamentowym połysku. Unikalna formuła sprawia, że pomadka rozprowadza się idealnie gładko. Kompleks HydraFull pomaga nawilżać skórę ust przez 8 godzin, co potwierdziły badania kliniczne. Efekt: pełniejsze, bardziej zmysłowe i fascynujące usta. 3.3 g

Pełniejsze usta, intensywniejszy kolor i blask

Przedstawiamy pomadkę Giordani Gold Voluptuous – zmysłową pomadkę w smukłym opakowaniu, której aplikacja jest niezwykle wygodna. Teraz możesz mieć pełne i nawilżone usta, które lśnią intensywnym kolorem.

Komfort noszenia i niezwykły blask

Już od pierwszej aplikacji pomadka Voluptuous wprost stapia się z ustami, pozostawiając na nich komfortowe uczucie. Usta nabierają intensywnego koloru i blasku. Większość kobiet, które wypróbowały pomadkę Voluptuous stwierdziło, że noszenie jej jest przyjemnością, a ich usta wyglądają bardziej zmysłowo.

Intensywne nawilżenie i pełne usta

Kompleks HydraFull intensywnie nawilża usta i optycznie je powiększa. Zawiera składniki nawilżające i trójpeptydy, które chronią też usta przed utratą elastyczności. Usta są pełniejsza, bardziej zmysłowe i fascynujące, a co najważniejsze pozostają nawilżone przez długi czas.

Giordani Gold Voluptuous Lipstick

 

f-mp.oriflame

 

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500
  • Paulina

    no taka delikatna 😉