Newsy

Nowości Kosmetyczne: Tusz do rzęs Volume Million Lashes L’Oréal Paris


Maskara Volume Million Lashes

Volume Million Lashes Extra Black

 

Nowa generacja maskary dla uzyskania efektu objętości miliona rzęs! Cudownie gęsty, bosko powiększony wachlarz rzęs.

Połączenie dwóch składników dla efektu miliona rzęs!

1. Szczoteczka „Milionizer” EXTRA BLACK: niezwykle gęsta szczoteczka dla efektu miliona rzęs.

2. Precyzyjny dozownik: optymalna ilość tuszu, bez nadmiaru, bez grudek.

 

 

Inspiracją dla L’Orael była Eva Longoria

Eva Longoria, utalentowana aktorka o prowokującej urodzie i latynoskim wdzięku jest od 2005 roku międzynarodową ambasadorką L’Oréal Paris.

Jej kariera

Nominowana do nagrody Złotego Globu i laureatka Alma Award, Eva Longoria jest przede wszystkim znana z roli Gabrielle Solis w kultowym serialu „Gotowe na wszystko”. Serial ten pokazywany jest w 208 krajach na całym świecie i otrzymał dwa Złote Globy oraz Screen Actors Guild. Eva jest również twarzą kampani reklamowej PepsiCo, Inc., podpisała też kontrakt z Bebe Sport. Eva Longoria otrzymała niedawno nagrodę People’s Choice Award w kategorii „Ulubionej żeńskiej gwiazdy telewizji”. W 2005 roku znalazła się na liście „50 najpiękniejszych osób na świecie” magazynu People, a w 2006 roku wśród „100 najpiękniejszych osób na świecie”. Uzyskała tytuł „celebrytki roku”, przyznawany przez magazyn Rolling Stone oraz dwa razy z rzędu tytuł „najseksowniejszej kobiety na świecie”, przyznawany przez magazyn Maxim w corocznym zestawieniu Top 100.

Ostatnio wystąpiła w filmie „Strażnik”, gdzie gra u boku Michaela Douglasa, Kiefera Sutherlanda i Kim Basinger, wcielając się w postać nowego rekruta służb specjalnych. Pojawiła się również obok Christiana Bale’a w filmie „Ciężkie czasy”, wyreżyserowanego przez Davida Ayera. Użyczyła swojego głosu w filmie animowanym „Foodfight” studia Lions Gate, w którym towarzyszą jej Charlie Sheen, Wayne Brady i Hilary Duff. Eva Longoria ukończyła właśnie pracę na planie filmowym „Lower learning”, w którym wystąpi obok Jasona Biggsa. Z Jasonem zagrała też w komedii romantycznej „Dziewczyna moich koszmarów” razem z Paulem Ruddem, Lakem Bellem, Lindsay Sloane i Stephenem Root.

W 2006 i 2007 roku, Eva Longoria prowadziła galę ALMA Awards organizowaną przez National Council of La Raza na kanale ABC – ceremonii, podczas której przynawane są nagrody artystom latynoskim. Dzięki niej, ceremonia zyskała największą oglądalność od momentu powstania.

Eva Longoria realizuje projekty producenckie z Brittany Olsen z Unbelievable Entertainment, firmie, która sprzedaje programy telewizyjne do kanałów VH1 i ABC.

We współpracy ze sławnym szefem kuchnii Toddem English oraz restauratorami J.T. Torregiani i Jonas Lowrance, Eva Longoria otworzyła niedawno Beso, restaurację w Hollywood, serwującą najwyższej klasy współczesną kuchnię.

Eva Longoria najmłodsza z czterech siósrt, wychowała się na ranczo w Chorpus Christi w Teksasie. Studiowała na Texas A&M-Kingsville, gdzie uzyskała dyplom Licencjata w dziedzinie kinezjologii. Po ukończeniu studiów wzięła udział w konkursie talentów, który zawiódł ją do Los Angeles, gdzie została zauważona przez agenta, dzięki któremu podpisuje swój pierwszy kontrakt. Pojawia się w wielu serialach telewizyjnych takich jak „Moda na sukces” czy „General Hospital” i dostaje drugoplanową rolę w kultowym serialu „Beverly Hills 90210”, zanim jeszcze wygra casting do roli Isabelli w bardzo sławnym serialu „Żar młodości”. Kariera Evy nabrała jednak tempa i aktorka wcieliła się w wiele roli jak np. detektyw Gloria Duran w serialu „Dick Wolf L.A Dragnet”.

Eva Longoria mieszka obecnie w Los Angeles. Jest ambasadorką na Stany Zjednoczone organizacji charytatywnej Padres Contra El Cancer, mającej na celu poprawę życia dzieci latynoamerykańskich borykających się z rakiem oraz ich rodzin.

Poza działalnością dla Padres, Eva Longoria angażuje się w Special Olympics i tworzy fundację, „Eva’s Heroes”, która działa na rzecz osób upośledzonych umysłowo, tak aby osoby te mogły bawić się i dorastać z osobami podobnymi do siebie, a ich rodziny otrzymywały regularne wsparcie.

Jej działalność charytatywna została doceniona przez National Hispanic Foundation for the Arts’ Horizon Award. Podczas 21. Konferencji Kobiet pochodzenia łacińskiego, Hispanic Women’s Corporation przyznała jej nagrodę „Latina Visionary and Community Empowerment Award” za jej aktywne wsparcie społeczności latynoskiej. W konferencji tej wzięło udział wiele kobiet o latynoskich korzeniach z całego obszaru Stanów Zjednoczonych, a jej celem było zachęcenie do profesjonalnego rozwoju i przewodnictwa 2 tys. uczestników oraz zebrania funduszy na stypendia uniwersyteckie. W 2006 roku, Eva otrzymała nagrodę od NHLI Mujer/Chair Award przyznawaną przez National Hispana Leadership Institute za znaczny wkład w rozwój i wsparcie społeczności latynoskiej. We współpracy z American Heart Association, Larry King Cardiac Foundation przyznał jej „Corazones Unidos Award” za jej działalność charytatywną.

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500