Newsy

Odżywcze mleczko do ciała z olejkami Garnier Body Oil Beauty – RECENZJA

Odżywcze mleczko do ciała z olejkami Garnier Body Oil Beauty – RECENZJA

Postanowiliśmy w redakcji, że sierpień będzie u nas miesiącem, w którym będziemy testować i recenzować balsamy do ciała. Kilka dni temu recenzowaliśmy balsam Ziai – http://e-makijaz.pl/2014/08/balsam-ziaja-maslo-kakaowe-recenzja/. Teraz pod lupę wzięliśmy nowość od Garniera – Odżywcze mleczko do ciała z olejkami Oil Beauty.

garnier oil beauty odżywcze mleczko do ciała intensywne odżywienie rozświetlenie olejek arganowy makadamia różany migdałowy skóra sucha pozbawiona blasku nawilżający recenzja magazyn e-makijaż (3)

Producent zapewnia, że mleczko intensywnie odżywia i rozświetla, co zapewniają 4 drogocenne olejki – arganowy, makadamia, migdałowy i różany. Przeznaczony jest do skóry suchej, pozbawionej blasku. Ma nietłustą konsystencję i szybko się wchłania. Producent zastrzega także, by nie nakładać produktu na twarz. To są informacje, które można przeczytać na etykiecie produktu.

Czy faktycznie jednak mleczko jest godne polecenia?

garnier oil beauty odżywcze mleczko do ciała intensywne odżywienie rozświetlenie olejek arganowy makadamia różany migdałowy skóra sucha pozbawiona blasku nawilżający recenzja magazyn e-makijaż (2)

ZDECYDOWANIE TAK!

Pierwsze, pozytywne wrażenie daje jego wspaniały zapach. Olejki wymienione przez producent są jak najbardziej wyczuwane. Zapach jest dosyć intensywny, jednak “nienachalny”.  Do tego długo utrzymuje się na skórze, dlatego używając go w ciągu dnia można spokojnie zrezygnować  perfum mając gwarancję, że skóra przez wiele godzin będzie przyjemnie, pięknie pachniała…

Dzięki dobrej konsystencji mleczka, bardzo dobrze rozprowadza się ono na skórze i co bardzo ważne – bardzo szybko się wchłania. Dzięki temu można pozwolić sobie na przykład na to, żeby na krótko przed wyjściem z domu posmarować ciało balsamem i być spokojnym o to, że wchłonie się błyskawicznie, nie będzie się kleił i nie pozostawi śladu na naszych ubraniach.

garnier oil beauty odżywcze mleczko do ciała intensywne odżywienie rozświetlenie olejek arganowy makadamia różany migdałowy skóra sucha pozbawiona blasku nawilżający recenzja magazyn e-makijaż (7)

Mleczko jest bardzo wydajne – używając go codziennie od ok. 3 tygodni w butelce zostało jeszcze około połowę zawartości.

Kolejną ogromną zaletą mleczka jest to, że naprawdę bardzo dobrze nawilża. Skóra po nim pozostaje miękka, przyjemna w dotyku, znika uczucie suchości i szorstkości. Ponadto zapewnienia, że mleczko rozświetla skórę nie jest wcale przekłamujące! Naprawdę pozostawia skórę rozświetloną, szczególnie dobrze prezentuje się to na ładnie opalonym ciele, dając mu lekko orzechowy kolor i połysk 🙂

garnier oil beauty odżywcze mleczko do ciała intensywne odżywienie rozświetlenie olejek arganowy makadamia różany migdałowy skóra sucha pozbawiona blasku nawilżający recenzja magazyn e-makijaż (5)

Cena mleczka w porównaniu z innymi produktami Garniera jest dosyć wysoka (ok. 25 zł za 400 ml balsamu), jednak po przetestowaniu go oceniamy, że zdecydowanie wart jest on takiej ceny.

garnier oil beauty odżywcze mleczko do ciała intensywne odżywienie rozświetlenie olejek arganowy makadamia różany migdałowy skóra sucha pozbawiona blasku nawilżający recenzja magazyn e-makijaż (4)

Redakcja przyznaje temu produktowi 5 gwiazdek!

gwiazdki

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500
 • Joannik

  używałam jest spoko, może być. Delikatne i bardzo wydajne mleczko.

 • SylWaw

  ładnie pachnie, miła konsystencja.

 • Emka

  jeszcze nie próbowałam, ale po tej recenzji na pewno się skuszę! 🙂

 • Werka

  mnie jakoś nie zachwycił… użyłam go kilka razy i oddałam przyjaciółce. jak dla mnie zapach ma zbyt intensywny (wolę, kiedy balsam nie pachnie wcale lub prawie wcale), poza tym konsystencja moim zdaniem za rzadka, osobiście wolę jak balsam ma konsystencję masła. no ale co kto lubi 🙂

 • Paulina

  muszę spróbovvać ja lubię intensyvvne zapachy 🙂