Newsy

Osi Ugonoh twarzą wiosennego lookbooka Mohito

Osi Ugonoh twarzą wiosennego lookbooka Mohito

W wiosennej kolekcji MOHITO słodką stylistykę skutecznie przełamują wysmakowane detale: fantazyjne printy, pełne objętości falbany oraz dodatki w klimacie modern – okulary lustrzanki i maxi naszyjniki. Najnowsze propozycje marki promuje nasycony wiosennymi kolorami lookbook, w którym z energią i wdziękiem pozuje nowa polska Top Model – Osi Ugonoh.
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w sezonie wiosna-lato 2015 MOHITO jeszcze nie raz zaskoczy swoje Klientki. W ramach swojej głównej kolekcji marka planuje sukcesywnie wyodrębniać kolejne linie, dzięki czemu wybór stroju odpowiednio dobranego do okazji stanie się jeszcze łatwiejszy.
Po bardzo ciepłym przyjęciu linii MOHITO Simple Office – eleganckiej klasyki idealnej do biura – projektanci marki prezentują propozycje stylizacji na co dzień. W nowym lookbooku MOHITO dominują kobiece fasony spódnic i sukienek, obcisłe spodnie i zgrabnie komponujące się z nimi topy. Uwagę przykuwa także szeroki wybór koszul z oryginalnymi nadrukami m.in. w kształcie ważek, jaskółek czy subtelnych koników morskich. Dopełnieniem zestawów są akcesoria: wysokie szpilki i pastelowe czółenka na grubym słupku oraz mieniąca się biżuteria.
Twarzą sesji została przeżywająca obecnie szczyt popularności Osi Ugonoh – zwyciężczyni ostatniej edycji programu Top Model.

Sesja zdjęciowa:

Art Director: W P Onak
Zdjęcia: Marcin Gierat
Modelka: Osi Ugonoh/D’Vision
Stylizacje: Karolina Sołtan, Magdalena Bryk
Asystent stylisty: Olga Roth
Makijaż: Joanna Banach
Włosy: Gor Duryan/D’Vision

MohitoRegular_09

MohitoRegular_04

MohitoRegular_06

MohitoRegular

MohitoRegular_02-2

MohitoRegular_10

MohitoRegular_08

MohitoRegular_03

MohitoRegular_05

MohitoRegular_07

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500