Newsy

Patronat Medialny: Delicje Artystyczne czyli Kobieta nowoczesna event w Gdyni


 

 

W pierwszego weekend grudnia (1-2 grudnia 2012) w Centrum Rozrywki i Kultury Gemini w Gdyni w godzinach 12.00-18.00, odbędzie się niezwykłe, dedykowane wszystkim kobietom wydarzenie: event Kobieta Nowoczesna. Na całość imprezy złożą się takie wydarzenia jak: Kiermasz Rękodzieła Delicje Artystyczne, pokazy mody i biżuterii, warsztaty (projektowania biżuterii, rysunku), Strefa Aktywności, zajęcia dla matek z dziećmi, a także wystawa fantastycznych prac Łukasza Jarugi, portretującego w niezwykły surrealistyczny sposób kobiety.

Dwudniowy event rozpocznie się Kiermaszem Rękodzieła Delicje Artystyczne, (w godzinach 12.00-18.00), na którym każda kobieta znajdzie coś niezwykłego, niepowtarzalnego, wytwarzanego ręcznie, z pasją: biżuterię, ozdoby z filcu, decoupage, patchwork, maskotki dla dzieci, a także takie rarytasy jak: ręcznie malowane koszulki, artystyczne stroje. Dodatkową atrakcję kiermaszu jest fakt, że z twórcą każdego dziełka będzie można porozmawiać osobiście, spytać o inspiracje, a nawet czegoś się nauczyć, w trakcie imprezy bowiem zostaną przeprowadzone warsztaty tworzenia biżuterii dla chętnych.
W tym samym czasie będzie można również skorzystać z oferty Strefy Aktywności: zostaną tam zaprezentowane formy aktywnego spędzania czasu, np joga, tańce.
W sobotę o godz. 17.00 odbędzie się wernisaż prac utalentowanego malarza Łukasza Jarugi, który w przepiękny, poetycki, a zarazem drobiazgowy sposób portretuje kobiety. Jego surrealistyczne, pełne kolorów prace będzie można oglądać w Centrum Gemini przez cały weekend.

W niedzielę oprócz Kiermaszu Rękodzieła i Strefy Aktywności odbędą się również zajęcia dla matek z dziećmi, (14.00-16.00), na których pociechy będą mogły zająć się rozwijaniem kreatywności i zdolności manualnych poprzez wykonywanie prac plastycznych, a w tym czasie ich mamy, ciocie, babcie i oczywiście ojcowie będą mogli poznać kilka prostych i ciekawych sposobów spędzania z dziećmi czasu, nauczą się metod tworzenia zabawek z recyklingu.
O godz. 17.00 odbędzie się pokaz mody i biżuterii inspirowany kobiecością, na którym będzie można zobaczyć m.in misterną, zaplataną biżuterię Marty Derkiewicz.

Więcej informacji na temat eventu: www.delicje-artystyczne.blogspot.com

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500