Newsy

Piękne, eleganckie, luksusowe – szpilki od Louboutina

Piękne, eleganckie, luksusowe – szpilki od Louboutina

Szpilki od Chrstiana Laoboutina to marzenie każdej kobiety. Każda z par jest unikatowa i oryginalna, mimo to jednak o wszystkich można powiedzieć, że są eleganckie, uniwersalne i łączą prostotę z nutką awangardy. Jednym słowem – buty idealne.

Aby potwierdzić słuszność tego określenia, wystarczy wymienić kilka niezaprzeczalnych zalet butów od znanego projektanta. Przede wszystkim istotne jest to, jak ogólnie się prezentują. Szpilki te przeważnie są bardzo wysokie, co sprawia, że pięknie prezentują się na stopie, wysmuklają nogi i sprawiają, że sylwetka staje się smukła i zgrabna. W związku z tym każda przedstawicielka płci pięknej poczuje się w nich wyjątkowo! Przyczyni się do tego także ich idealne wyprofilowanie, które sprawia, że szpilki te są po prostu wygodne, dzięki temu kobieta czuje się w nich komfortowo niemal zapominając o tym, że mają na nogach tak wysokie buty. Ich niezaprzeczalnym atutem jest także oryginalność, którą zapewnia charakterystyczna czerwona podeszwa, która pięknie kontrastuje z kolorem butów i idealnie pasuje do pomalowanych na czerwono paznokci.

Dla wielu pań minusem może być ich cena, która zaczyna się od 800 dolarów za parę. Na wielu portalach aukcyjnych coraz częściej można jednak znaleźć o wiele tańsze szpilki widniejące pod marką „Christian Louboutin”. Czy warto inwestować w taki buty? Na pewno nie, ponieważ są to po prostu podróbki. Jak je jednak rozpoznać i jak się przed nimi ustrzec? Czym oryginalne szpilki od znanego projektanta różnią się od nierzadko słabej jakości imitacji?

Bardzo istotny jest oczywiście wygląd samych butów. Oryginalne są symetryczne, szwy są idealnie równe, co sprawia, że buty wyglądają jak swoje wzajemne lustrzane odbicie. Nie ma mowy o żadnych niedociągnięciach i niedoskonałościach. Pachną nową skórą (nie żadnymi chemikaliami i sztucznymi materiałami). Bardzo ważna jest także podeszwa – w oryginalnych butach jest jasnoczerwona, śliska i koniecznie połyskująca. Jeśli jest matowa, oznacza to, że buty są podrabiane. Przy zakupie butów koniecznie trzeba też zwrócić uwagę na napis na podeszwie. W oryginalnych parach będzie to:  „Christian Louboutin Made in Italy”. Litery są wyraźne, a odstępy pomiędzy nimi to około 1 mm.

Przy próbach rozpoznania, czy mamy do czynienia z autentykiem czy podróbką bardzo ważne jest też pudełko i sposób pakowania. Oryginalne pudełko wykonane jest z kartonu i napis „Christian Louboutin” jest jedynie na środkowej części wieczka i jest on stosunkowo nieduży. W niewielkiej odległości od niego znajduje się napis  „Paris”. Nie ma żadnych naklejek czy innych dodatkowych napisów. Woreczek przeciwkurzowy, w który zapakowane są buty jest koloru soczystej czerwieni, a logo umieszczone na nim jest równoległe do dna.  I na koniec chyba najważniejsze – buty od Christiana Louboutina nie posiadają czegoś takiego jak karta autentyczności – żaden szanujący projektant nie potrzebuje przecież żadnego certyfikatu potwierdzającego oryginalność sygnowanym jego nazwiskiem wyrobów.

Decydując się na zakup tych pięknych szpilek warto mieć zatem na uwadze powyższe sposoby na rozszyfrowanie podróbki. Przed zakupem warto zapoznać się także z listą sklepów internetowych, które współpracują z marką – dzięki temu unikniemy niebezpieczeństwa związanego z nieumyślnym zakupem podróbki. Nie warto bowiem inwestować w imitację, która jest przeważnie tylko trochę tańsza d oryginału, ale za to dużo gorszej jakości. Dobrej jakości buty to inwestycja na lata, dlatego z pewnością warto pokusić się o to, by chociaż jedną taką parę mieć w swojej szafie.

christian louboutin szpilki buty damskie oryginalne buty od louboutina agazyn e-makijaż (15) christian louboutin szpilki buty damskie oryginalne buty od louboutina magazyn e-makijaż (16) christian louboutin szpilki buty damskie oryginalne buty od louboutina magazyn e-makijaż (17) christian louboutin szpilki buty damskie oryginalne buty od louboutina magazyn e-makijaż (18) christian louboutin szpilki buty damskie oryginalne buty od louboutina magazyn e-makijaż (19) christian louboutin szpilki buty damskie oryginalne buty od louboutina magazyn e-makijaż (20) christian louboutin szpilki buty damskie oryginalne buty od louboutina magazyn e-makijaż (21) christian louboutin szpilki buty damskie oryginalne buty od louboutina magazyn e-makijaż (22) christian louboutin szpilki buty damskie oryginalne buty od louboutina magazyn e-makijaż (23) christian louboutin szpilki buty damskie oryginalne buty od louboutina magazyn e-makijaż (24) christian louboutin szpilki buty damskie oryginalne buty od louboutina magazyn e-makijaż (25) christian louboutin szpilki buty damskie oryginalne buty od louboutina magazyn e-makijaż (26) christian louboutin szpilki buty damskie oryginalne buty od louboutina magazyn e-makijaż (27) christian louboutin szpilki buty damskie oryginalne buty od louboutina magazyn e-makijaż (28) christian louboutin szpilki buty damskie oryginalne buty od louboutina magazyn e-makijaż (29) christian louboutin szpilki buty damskie oryginalne buty od louboutina magazyn e-makijaż (30)

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500
  • https://www.facebook.com/NiebieskookaMakeUp Marta

    Ha! Teraz mogę utrzeć nosa znajomym, które chwaliły się mi torebkami, biżuterią itp od znanych projektantów pokazując jakieś dziwne karty autentyczności….

  • Paulina

    przepiękne !:)