Newsy

Piere Rene

Firma Pierre René – kilka słów o nas.

 

„Pierre Rene” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Od 1993 roku pomagamy kobietom podkreślić ich naturalne piękno oferując bogatą gamę kosmetyków do makijażu. Z uwagi na świetną jakość oferowanych produktów firma nasza wykupiła receptury i dotarła do najlepszych producentów opakowań. W chwili obecnej produkcja odbywa się wyłącznie w najlepszych zakładach kosmetycznych na terenie Włoch, Niemiec, Francji, Szwecji, Hiszpanii. W Ustce natomiast zajmujemy się konfekcją kosmetyków. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku kosmetycznym w Polsce, co zawdzięczamy wnikliwej analizie rynku, doskonałej jakości produktów, wysokim kwalifikacjom pracowników i systematycznej pracy.

Nasze kosmetyki z sukcesem są sprzedawane w ponad 21 krajach świata, a lista zagranicznych rynków stale wzrasta.

W trosce o naszego klienta regularnie śledzimy trendy w świecie mody. Opracowujemy coraz nowsze receptury, udoskonalamy obsługę klienta, unowocześniamy opakowania. W celu zbliżenia się do klientek regularnie organizujemy pokazy makijażu, na które zapraszane są osoby zainteresowane doborem kosmetyków przez profesjonalistów.

Wiosną 2004 roku wraz ze zmianą siedziby firmy na duży , kompleksowy obiekt z halami produkcyjnymi i biurowcem, zwiększyliśmy siły, wydajność i możliwości produkcyjno – organizacyjne firmy. Nowa siedziba dała nam wiele możliwości rozwojowych, usprawniła dotychczasową pracę, a także pozwoliła poszerzyć personel o dodatkowych specjalistów i ekspertów technologicznych.

news_img_38

ASORTYMENT

Kosmetyki Pierre René posiadają właściwości pielęgnacyjne i odżywcze, zaliczane są do grupy kosmetyków antyalergicznych. Receptury oparte są na wyciągach z roślin i witalizujących ekstraktach. Ich oryginalność wynika ze stałej współpracy z najlepszymi laboratoriami kosmetycznymi. Wszystkie kosmetyki podane są w estetycznych, funkcjonalnych i eleganckich opakowaniach zapewniających komfort użytkowania. Od początku swojego istnienia nieustannie wprowadzamy innowacyjne rozwiązania w formułach i recepturach swoich produktów. Pragniemy, by nasze produkty spełniały wymagania dzisiejszych klientek: współczesna kobiety oczekują od kosmetyku specjalistycznego działania, powinien on nie tylko upiększać , ale również wygładzać, nawilżać skórę i posiadać walory przeciwzmarszczkowe . Świadoma klientka chce produktów, które zapewnią dobre efekty szybko i skutecznie. W przypadku kosmetyków do makijażu – najlepiej jak te efekty będą utrzymywać się długo, cały dzień. Dlatego prace nad ciągłym udoskonalaniem naszych produktów i wdrażaniem coraz to nowszych lepszych formuł do receptur naszych kosmetyków trwają bezustannie.

HISTORIA

Historia firmy świadczy o naszym dynamicznym rozwoju. Zaledwie 9 lat temu w ofercie mieliśmy kilka preparatów – dzisiaj dysponujemy czterema liniami kosmetycznymi:

Podstawowa seria , której symbolem jest stylistyka estetycznego srebra i aluminium, to kosmetyki do makijażu oczu, ust, twarzy oraz lakiery do paznokci i preparaty do ich pielęgnacji. To paleta kosmetyków bogata w neutralne , klasyczne odcienie, z których można wykreować makijaż idealnie dobrany do indywidualnych potrzeb każdej kobiety.

Jest ona kierowana do szerokiego ogółu kobiet ceniących sobie dobrą jakość za rozsądną cenę. To wygoda i piękno w jednym.

Klasyczna linia makijażowi Pierre Rene: podkłady, pudry, cienie do powiek, róże na policzki, pomadki, błyszczyki, konturówki do ust i oczu, kreskówki, korektory, tusze do rzęs, lakiery do paznokci, odżywki do paznokci, łącznie ponad 400pozycji.

Zalety produktów Pierre Rene zostały kilkakrotnie wyróżnione na rynku polskim w konkursach organizowanych przez pisma branżowe (trzema Oskarami zdobytymi w latach 2002, 2005, 2007 , nagrodą Perły Rynku Kosmetycznego 2009 oraz nagrodą Qltowy Kosmetyk 2009.

Kosmetyki Pierre René dostosowane są zarówno recepturą , jak i kolorystyką i formą do szerokiego odbiorcy: dla pań w każdym wieku, które tylko lubią czerpać radość z makijażu.

Główne atuty produktów Pierre René:

  • wysoka jakość wyrobów zapewniana przez najlepsze laboratoria badań i wdrożeń oraz kontroli jakości

  • nowoczesność receptur – wykorzystywanie najnowszych osiągnięć i rozwiązań technologicznych w światowej kosmetyce

  • innowacyjność opakowań – eleganckich, w przyjaznych formach z dokładnymi informacjami o działaniu i stosowaniu preparatów

  • bezpieczeństwo stosowania potwierdzone Certyfikatami Zdrowia oraz atestami PZH

  • bogata kolorystyka dostosowana do różnych typów urody oraz różnorodność pozwalająca wykonać makijaż według indywidualnych gustów.

  • Otrzymaliśmy ISO 9001 w 2009

  • Posiadamy : Certyfikat ISO 22716 ( Certyfikat GMP )

    O Pierre Rene

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500