Newsy

Płyty indukcyjne z technologią 6-ty Zmysł

PŁYTA Z DODATKOWYM ZMYSŁEM GOTOWANIA

Płyta indukcyjna z technologią 6-ty Zmysł należy do całej gamy urządzeń wyposażonych w inteligentne czujniki i funkcje opracowane, aby uprościć Twoje życie… i zrewolucjonizować Twój sposób gotowania.

Dzięki technologii 6-ty Zmysł , płyta indukcyjna zapewnia lepszą wydajność i kontrolę procesu gotowania, a oszczędności energii sięgają nawet 30%*. Kiedy gotujesz wodę czujniki pola płyty analizują temperaturę naczynia i automatycznie dostosowują poziom mocy, aby najszybciej doprowadzić wodę do wrzenia. Sygnał akustyczny uaktywnia się, kiedy woda się gotuje, a płyta automatycznie redukuje moc utrzymując naczynie w stałej temperaturze. Wyłącza się, gdy naczynie jest puste. Kompleksowa kontrola i bezpieczeństwo Twoich bliskich.

Precyzja i moc oszczędzania
Płyty indukcyjne nagrzewają naczynie, nie płytę, więc ponad 90% zużywanej energii wykorzystywane jest do podgrzewania potraw. Płyty te są do czterech razy bardziej wydajne niż kuchenki gazowe i stanowią niezwykle oszczędny sposób na przyrządzanie potraw.
Nasza nowa płyta indukcyjna jest wyposażona w funkcję szybkiego gotowania (Booster) o mocy 5000 W, która może zagotować 2,5 litra wody w zaledwie cztery minuty. Dzięki takiemu połączeniu precyzji i mocy płyty indukcyjne Whirlpool idealnie nadają się do wszelkich zastosowań kulinarnych – od delikatnego topienia czekolady po smażenie w głębokim tłuszczu.

* W porównaniu ze standardowymi płytami indukcyjnymi Whirlpool.

Swoboda gotowania

Strefa FlexiCook zapewnia wyjątkową wygodę w gotowaniu na płycie indukcyjnej. Dwa niezależne pola grzewcze mogą działać osobno lub wspólnie co jest idealnym rozwiązaniem dla dużych, podłużnych naczyń. Funkcja ta umożliwia wyjątkową dowolność w użyciu strefy grzewczej. Dzięki niej możesz swobodnie wstawiać garnki w dowolne miejsca w strefie FlexiCook. Jeśli umieścisz garnek tylko w jednej części strefy, wtedy system automatycznie będzie dostarczał moc tylko do tego jednego naczynia. Jeśli natomiast umieścisz garnek w górnej części płyty to system wykryje nowe naczynie i automatycznie włączy się również dla naczynia, które zostało dodane.

Ekologia

W naszych płytach indukcyjnych zamontowaliśmy panele ze szkła ceramicznego Schott Ceran®. Są to pierwsze panele produkowane bez stosowania toksycznych metali ciężkich**, dzięki czemu są tak samo ekologiczne, jak i piękne i praktyczne.

** Toksyczne metale ciężkie arsen i antymon nie są wykorzystywane w produkcji.

Nowy kolor w Twojej kuchni

Inspirowany szczególnym odcieniem światła pojawiającego się między nocą a dniem – nowy kolor w gamie płyt grzejnych Whirlpool. Jego subtelny ton stanowi olśniewającą alternatywę dla czerni i bieli. Jest też eleganckim dopełnieniem blatów drewnianych, kamiennych czy też marmurowych.

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500
  • Viola Sułko

    wszystko pięknie ładnie, ale coś mi się zdaje, że do tych cudeniek potrzebne są inne garnki, które “troche” więcej kosztują :>