Newsy

Poradnik odchudzania – recenzja poradnika! Daje efekty?

Poradnik odchudzania – recenzja poradnika! Daje efekty?

Jest wiele diet, które niekoniecznie są odpowiednie dla naszego organizmu. Moda na ładną zgrabną sylwetkę nie tylko wpuszcza nas na ekstremalne diety, ale również do końca sami nie jesteśmy w stanie sobie pomóc.

Dziś natomiast nie chcę opisywać diety, ale cały szereg informacji jakie zawiera poradnik odchudzania, który nie tylko mnie zaskoczył, ale również sprawił, że jestem lżejsza o kilka kilogramów w racjonalnym czasie.

Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do jakiejkolwiek diety, bo stosowałam już różne opcje.

Sama dieta to nie wszystko, trzeba jeszcze ćwiczyć oraz na sam schemat odchudzania składa się wiele czynników.  Poradników jest wiele, różne widziałam i mam różne opinie. Ten jest jednak inny. Nie tylko zawiera wszelkie niezbędne informacje, ale również motywuje do tego, aby dbać o siebie. Tabele można wydrukować i powiesić sobie na lodówce, aby łatwiej mieć świadomość zjadanych kalorii i nie tylko. Ćwiczenia można dobrać indywidualnie do swoich możliwości. Małymi krokami, wszystko w odpowiednim dostosowaniu do własnych możliwości.

Jest to pierwszy poradnik, który pokazuje jak odpowiednio liczyć ilość kalorii, jaka musimy spożywać w odniesieniu do swojego organizmu. To ważne, bo często słyszymy – „musisz jeść 1000 kcal”, musisz jeść „1500 kcal” musisz to, musisz tamto. W nim natomiast jest dokładnie wskazany wzór do liczenia ilości kalorii. Ułatwia to skoncentrowanie się na tym co, jak i kiedy jemy.  Tryb życia każdego z nas jest inny i odpowiednia dieta przy wysiłku musi być odpowiednio zbilansowana i dopasowana.

Zrzut ekranu 2017-04-13 o 13.33.53

Jednym słowem w poradniku nie znajdziesz tylko diety, którą usilnie ktoś ci każe jeść, ale odpowiednie ćwiczenia na rzeźbienie brzucha, ud i pośladków 🙂 przed wakacjami. Motywację, przepisy wszystko to żeby zrzucić kilka kilogramów. Dodatkowo jest on w atrakcyjnej cenie, więc nie trzeba płacić kokosów, żeby dowiedzieć się ciekawych informacji. Przez ponad tydzień stosowania schudłam 2,5 kilograma. Dla niektórych to mało, dla mnie to milowy krok w przyszłość. W lepszą siebie.

Będąc zadowolona efektami poprosiłam twórców poradnika o dodatkowy rabat dla was z okazji świąt wielkanocnych  oraz rabat na dietę odchudzającą 50%. Aby otrzymać rabat 50 % należy wejść na stronę https://stopnadwadze.pl/dieta-odchudzajaca/ oraz wpisać w pole kupon rabatowy:  rabat_fit50

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500