Newsy

Innowacja w pielęgnacji włosów

Innowacja w pielęgnacji włosów

Wyjątkowa linia pielęgnacyjna Illumyna Reconstruction to innowacyjny, luksusowy program pielęgnacyjny dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego typu włosów. Dzięki naturalnym, aktywnym składnikom opracowanym w laboratorium badawczym marki SENS.US Illumyna Reconstruction oferuje nieporównywalne efekty i wyjątkową precyzję.

Każdego dnia nasze włosy narażone są na działanie wielu agresywnych czynników, które osłabiają ich wewnętrzną oraz zewnętrzną strukturę, przez co stają się matowe, kruche i łamliwe. Aby temu przeciwdziałać laboratorium badawcze marki SENS.US opracowało nowy program pielęgnacyjny do ODBUDOWY i NATYCHMIASTOWEGO LIFTINGU włosów – Illumyna RE_NEW. Te dwa rodzaje zabiegów podzielone są na 4 etapy, które znakomicie się uzupełniają.

Dzięki swoim cennym, aktywnym składnikom takim jak keratyna pochodzenia roślinnego, kolagen i kwas hialuronowy ILLUMYNA RE_NEW oddziałuje na różne poziomy włókna włosowego, dlatego skutecznie przywraca każdemu rodzajowi włosów ich witalność, blask i elastyczność.

Program pielęgnacyjny Illumyna Reconstruction zapewnia widoczny efekt przemiany włosów, dodatkowo luksusowa konsystencja oraz przyjemność stosowania sprawia, że Illumyna Reconstruction to wyjątkowe doznanie.

Illumyna Reconstruction to produkty, o których kobieta nie wie, że są jej niezbędne, do momentu, kiedy nie użyje ich po raz pierwszy.

Rewolucyjny zabieg pielęgnacyjny w Twoim salonie.

sens.us

cała seria dostępna tu: http://ilovesensus.pl/kategoria-produktu/illumyna-reconstruction/

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500