Newsy

Premiera Skyfall – Makijaż gwiazd czyli jaki makijaż zrobić do kina na premierę filmu o Bondzie.

26 października  czyli dziś na ekrany w Polsce wejdzie 23. film z bondowskiej serii – “Skyfall”, w reżyserii laureata Oscara Sama Mendesa. Wcześniej, 5 października, w okrągłą 50. rocznicę premiery pierwszego filmu z tego cyklu, “Dr No” (1962), fani agenta 007 obchodzić będą Światowy Dzień  Jamesa Bonda.

Jednym z wydarzeń tego wyjątkowego dnia będzie prezentowany w kinach  dokument “Everything or Nothing: The Untold Story of 007” (reż. Stevan Riley), opowiadający historię trzech mężczyzn – twórców filmowego Bonda – których połączyło wielkie marzenie, a  więc pisarza Iana Fleminga oraz producentów  Alberta R. Broccoli i Harry’ego Saltzmana.

Wśród innych atrakcji zapowiadana jest charytatywna aukcja pięćdziesięciu eksponatów na rzecz dwunastu największych organizacji charytatywnych, w której będzie można wziąć udział na żywo  w domu aukcyjnym Christie’s w Londynie, jak również online (szczegóły na www.christies.com/bond).

Poza tym, w specjalnej ankiecie wyłonione zostaną ulubione w każdym kraju filmy bondowskie; odbędzie się też  przegląd filmów o agencie Jej Królewskiej Mości w Muzeum Sztuki Współczesnej w Nowym Jorku. Kolejne  wydarzenia to m.in. koncert muzyki bondowskiej w Los Angeles w Academy of Motion Picture Arts and Sciences i wystawa “Designing 007: 50 lat w stylu Bonda”, która towarzyszyć będzie Międzynarodowemu Festiwalowi Filmowemu w Toronto.

Wraz z obchodami Światowego Dnia Bonda, po raz pierwszy na rynku (już 24 września!) pojawi się kompletny zestaw wszystkich 22 filmów o agencie 007 na Blu-ray. Producenci “Skyfall” Michael G. Wilson i Barbara Broccoli nie kryją radości: – Jesteśmy zachwyceni, mogąc obchodzić okrągłą rocznicę Jamesa Bonda w tak niezwykły sposób, razem ze wszystkimi fanami  Bonda na całym świecie!

Drugi polski zwiastun:

http://www.youtube.com/watch?v=93LMRz5wTC8&feature=share&list=PLBFFEDB1EC847CE65

Daniel Craig powraca w “Skyfall”, jako kultowy agent 007. W nowym filmie z najdłuższej filmowej serii wszech czasów lojalność Bonda względem M (Judi Dench) zostanie poddana próbie. Bez względu na konsekwencje, 007 będzie musiał wytropić i zniszczyć zagrożenie, wobec którego staje MI6.

My przedstawiamy jak zrobić makijaż na właśnie tą premierę. Jak wyglądać olśniewająco, wręcz podobnie do aktorek grających w Skyfall. Znana wizażystka głównie sławna z Youtube.com PIxiwoo proponuje wam jak zrobić makijaż krok po kroku.


fot: www.forumfilm.pl/
video: http://www.youtube.com/user/pixiwoo

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500