Newsy

Recenzja Oriflame Krem BB Skin Dream SPF 30

Recenzja Oriflame Krem BB Skin Dream SPF 30

Makijaż, pielęgnacja cery i ochrona przeciwsłoneczna w jednym! Używaj codziennie dla uzyskania efektu nieskazitelnie gładkiej, nawilżonej cery. Filtr SPF 30. 30  ml

Jak na BB krem bardzo dobrze kryje, jest delikatny niczym balsam. Idealny na co dzień do deliaktnego makijażu typu makeup no makeup.

Wielki plus za cenę, bo w promcji można go nabyć za 16,90 obecnie, w klubie wychodzi oczywiście mniej, ale jest warty tej ceny.

Pojemność 30ml, więc tyle co standardowy podkład.

Minus za to, że po nałożeniu cera się świeci.. wygląda jakby była tłusta, ale to ma też swoje plusy nakładając deliaktnie róż.. daje to efekt zdrowej cery.

Zdecydowanie nie polecamy osobom o tłustej cerze! BB świeci się strasznie, a po kilku godzinach może, ale nie musi być efekt jakby nic nie było nałożone.

Tak więc reasumując:

Polecamy produkt do cery mieszanej, normalnej i suchej. Nakładanie tylko i wyłącznie pędzlem do podkładu, ponieważ nakładanie palcami moze się skończyć niekorzystnym efektem małego krycia, lub szybciej nam on zejdzie w środku dnia.

Dajemy 3 gwiazdki !

bb cream oriflame recenzja

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500
  • Anita Barbara

    Fajnie, że ma duży filtr, niefajnie że jest tłusty. W ciepłe dni cera może się świecić po nim jak bombka…

  • https://www.facebook.com/NiebieskookaMakeUp Marta

    Mi kremy BB już się “przejadły” właśnie przez to, że świeci się po nich nawet moja bardzo sucha skóra. Filtr 30 jest z pewnością plusem, więc ten BB może być fajną alternatywą dla osób, które bez makijażu nie wychodzą nawet w najbardziej upalne dni.