Newsy

RECENZJE: e.l.f. Studio High Definition Powder Puder High Definition

E.L.F czyli nic innego jak Eyes Lips face, znana marka kosmetyków wydała Studio High Definition Powder Puder High Definition w odcieniu transparentnym.
Nie byłoby nic w tym dziwnego, ale puder do złudzenia przypomina Kryolana puder fixujący, który uodparnia podkład, ale również sprawia, że makijaż jest idealnie wykończony.

Zapewnia optyczne wygładzenie twarzy, transparentny kolor sprawia, że można go wykorzystać to każdego koloru cery.

Doskonale matuje cerę.

Opakowanie estetyczne z puszkiem do wykończenia.

Półprzezroczysty, drobny puder, który zmiękcza teksturę skóry. Ukrywa delikatne zmarszczki i inne niedoskonałości. Zawartość 8g – to jedyny minus bo nie ma go wiele w takim opakowaniu.  Podkreślić natomiast warto, że nakłada się go w małych ilościach, aby był pożądany efekt.

Bardzo szybką przesyłkę i fantastyczną obsługę sprzedażową zapewnia sklep oferujący ten produkt Delicia.pl, gdzie na hasło E-MAKIJAŻ dostaniecie 5% rabatu na kosmetyki
e.l.f. Studio High Definition Powder Puder High Definition

e.l.f. Studio High Definition Powder Puder High Definition

e.l.f. Studio High Definition Powder Puder High Definition

e.l.f. Studio High Definition Powder Puder High Definition

Jeżeli korzystacie z tego podkładu zapraszamy do dodania recenzji poniżej w komentarzach zdecydowanie przyda się naszym czytelniczkom.

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500
  • KrystynaSzczecin

    spoko puder

  • Viola Sułko

    pudry w takim opakowaniu, maja to do siebie, że strasznie pylą – przez te dziurki wysypuje się za dużo produktu a później jest on wszędzie. wtapia się odpowiednio i matowi również ok, jednak jeśli użyje się go nawet o ciut za dużo (a jest to bardzo proste przy takim opakowaniu i konsystencji) wygląda jak jak truposz xd
    ja do niego już niestety nie wróciłam 🙂