Newsy

Seminarium “Spotkanie z Urodą” Fryzjerstwo jesień/zima 2013

15 listopada 2013 roku w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym

odbędzie się pierwsza edycja seminarium

SPOTKANIE Z URODĄ – fryzjerstwo jesień/zima 2013

Gdańsk 2013

organizowanego przez ogólnopolski półbranżowy Magazyn E-MAKIJAŻ. Tematem spotkania będą najnowsze trendy fryzjerskie na sezon jesień/zima 2013. Wydarzenie skierowane jest do kobiet zamieszkałych na terenie Trójmiasta i okolic.

Wydarzenie odbędzie się w piątek 15 listopada 2013 br w

Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, w godzinach 17:00 – 20:00. Przewidywana liczba uczestników seminarium to 160 osób (liczba miejsc OGRANICZONA). Osoby do których głównie skierowane jest seminarium to właścicielki salonów fryzjerskich, salonów stylizacji fryzur, uczniowie i absolwenci szkół fryzjerskich, szkół stylizacji, fryzjerów i stylistów oraz osoby niezwiązane z branżą.

Goście honorowi naszego wydarzenia to Tomasz Schmidt i Andrzej Wierzbicki. Tomasz Schmidt jest fryzjerem od 12 lat. Często nazywany jest wirtuozem barw. Warsztat szlifował w najlepszych akademiach na całym świecie od Nowego Yorku przez Paryż i Londyn po Budapeszt. Doskonale spełnia się także w roli instruktora przygotowania zawodowego, co daje mu możliwość przekazywania swej bogatej wiedzy młodym adeptom fryzjerstwa. Andrzej Wierzbicki – fryzjer, stylista, instruktor. Autor wielu stylizacji do sesji zdjęciowych, teledysków, programów telewizyjnych, koncertów i pokazów mody. Wśród jego klientek są polskie i międzynarodowe gwiazdy muzyczne i telewizyjne oraz osobistości ze świata sztuki i biznesu. Fryzjerstwo jest dla Andrzeja prawdziwą pasją. To właśnie pasja, upór oraz niebanalna i otwarta osobowość sprawiły, że Andrzej jest dziś jednym z najbardziej popularnych fryzjerów i instruktorów fryzjerskich w kraju i za granicą.

Podczas seminarium podpowiedzą uczestnikom w jaki sposób idealnie dobierać kolorystykę farby do włosów do każdego typu urody, wieku, ubioru itd. nawiązując do trendów sezonu jesień/zima 2013.

W trakcie wydarzenia będzie miała miejsce prezentacja profesjonalnie wykonanych koloryzacji, cięć i upięć. Prezentacja będzie wykonana przez samego Andrzeja i Tomka i będzie miała charakter instruktażowy z naciskiem na trendy jesień/zima 2013.

Wszyscy uczestnicy po zakończeniu seminarium otrzymają imienny dyplom ukończenia seminarium, który będzie przyznany przez magazyn „E-MAKIJAŻ”. Dla uczestników seminarium przewidziane są również niespodzianki w postaci kuponów rabatowych na zakupy produktów fryzjerskich oraz nagrody dla wybranych uczestników w formie zestawów kosmetyków.

 

Koszt biletów od 6 listopada:

– 90,00 zł (os z branży) i 100,00 zł (os nie związane z branżą); 150,00 zł karnet na 15 i 20.11.2013

Kontakt: Edyta Treder spec. Ds. PR i Marketingu e-mail: e.treder@e-makijaz.pl ul. Tkacka 7/8 80-836 Gdańsk

Sprzedaż biletów:i.janta-lipinska@e-makijaz.pl tel: +48 733 061 364,

Partnerzy Wydarzenia:

kemon  logo_FaleLokiKoki.

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500