Newsy

ŠKODA KORCZYK najlepszym obiektem motoryzacyjnym w Polsce!

ŠKODA KORCZYK najlepszym obiektem motoryzacyjnym w Polsce!

Obiekt w Bielsku-Białej został wyróżniony w plebiscycie Auto Salon i Auto Serwis 2012.

Konkursowa rywalizacja między salonami miała swój finał 5 grudnia 2013 roku w Warszawie, w Hotelu Sofitel. Podczas VIII Dyskusyjnego Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych ogłoszono zwycięzców Plebiscytu AUTO SALON AUTO SERWIS 2012 na najlepszy obiekt motoryzacyjny w Polsce. W tym roku I miejsce (ex aequo) przypadło serwisowi blacharsko-lakierniczemu ŠKODA KORCZYK z Bielska-Białej oraz firmie EUROSERVICE z Warszawy (dealer Volvo).

ŠKODA KORCZYK najlepszym obiektem motoryzacyjnym w Polsce

AUTO SALON AUTO SERWIS 2012 jest corocznym konkursem Polskiej Izby Motoryzacji na najlepszy obiekt motoryzacyjny. Nagroda przyznawana jest za miniony rok kalendarzowy. W tym roku projekt ten był organizowany wspólnie z redakcją branżowego miesięcznika „Nowoczesny Warsztat”. Warto dodać, że po raz pierwszy w historii konkursu zaproszono do udziału nie tylko stacje dealersko-serwisowe, ale i samodzielne serwisy motoryzacyjne.

„Nagroda jest zwieńczeniem pracy wielu osób biorących udział w realizacji tego przedsięwzięcia. Naszym celem jest wyznaczanie nowych standardów jakości, które są przyjazne zarówno ludziom, jak i środowisku. W naszym projekcie lakierni uwzględniliśmy wiele ekologicznych rozwiązań” – mówi Dorota Korczyk, Specjalista ds. Public Relations, córka właściciela.

ŠKODA KORCZYK najlepszym obiektem motoryzacyjnym w Polsce

ŠKODA KORCZYK jest pierwszym warsztatem blacharsko-lakierniczym w Polsce, który zastosował innowacyjną w pełni wodorozcieńczalną technologię stosowaną w naprawach nadwozi samochodów w zakresie podkładów, lakierów bazowych PPG ENVIROBASE HIGH PERFORMANCE i lakierów bezbarwnych.

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500