Newsy

Strefa Blogerki: Makijaż sylwestrowy wyraziste usta

Wielkie świętowanie zbliża się wielkimi krokami. Jest to czas kiedy można zaszaleć i zrobić odświętny makijaż – czyli taki na jaki nie odważylibyśmy się na co dzień. Choć osobiście preferuję, aby w moim makijażu dominującą rolę odgrywały wyraziste usta niż mocno pomalowane oko to wiem, że niewiele kobiet odważy się na taki kolor ust np. do pracy.

IMG_4188

Dlatego jest to moja propozycja makijażu na różne większe lub mniejsze okazję takie jak np. święta, sylwester, a może zwykła impreza w gronie znajomych. Do stworzenia takiego makijażu nie trzeba wiele pracy.

Oczy delikatnie przydymione z podkreśloną linią rzęs oaz dobrze rozświetlone centrum twarzy. Przy takim makijażu należy pamiętać o tym, aby usta były dobrze obrysowane, dlatego przed użyciem kredki do ust, najlepiej nałożyć odrobinę podkładu na granice ust, aby szminka miała dłużej wyraźniejszy kontur. Po obrysowaniu ust konturówką, pomalujcie je szminką w płynie aby nadać im blasku i świeżości.

Przy takim makijażu bardzo ważne jest wyraźne wykonturowanie twarzy, bo to ona jest ramą dla wyrazistych ust, dlatego naprawdę istotne jest dobre roztarcie bronzera i zaznaczenie rozświetlaczem kości policzkowych – dzięki temu makijaż będzie bardziej Glamour.

Choć oczy nie są dominujące w tym makijażu to nie można zapominać o dobrze wytuszowanych rzęsach. Jeżeli jednak wasze rzęsy są dość cienki i rzadkie to polecam doklejenie rzęs marki Ardell, model Demi Wispies, które dają najbardziej naturalny efekt.

Jeżeli spodobał wam się mój makijaż to zapraszam po więcej na mojego bloga www.ekaterinakozlova.com oraz na mojego Facebooka.

IMG_4176

 

IMG_4196

 

IMG_4199

IMG_4201

IMG_4221

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500
About Ekaterina Kozlova

Z makijażem na dobre zaprzyjaźniłam się w 2010 roku kiedy rozpoczęłam naukę w Aktywnym Studium Plastycznym Technik teatralno filmowych. Nigdy jej nie skończyłam, bo zwątpiłam w siebie i w branże. Potem wróciłam z pełną siłą do malowania, bo potwornie mi tego brakowało. Jak się okazało najlepszą szkołą było życie i to właśnie te próby i błędy nauczyły mnie najwięcej. Dziś robię to co kocham i dzielę się tym z wami. www.ekaterinakozlova.com to nie tylko makijaże i moda czyli to co sprawia mi największą przyjemność, ale też lifestyle w szerokim pojęciu. To co mnie wkurza i to co mnie fascynuje. To co doceniam i to co potępiam.