Newsy

STYLAB Laboratorium Stylu

STYLAB Laboratorium Stylu

„STYLAB laboratorium stylu” to szkoła wizażu, stylizacji i charakteryzacji. Nauka prowadzona jest w trybie rocznej szkoły makijażu i stylizacji oraz rocznej szkoły charakteryzacji.

Prowadzone są również trzymiesięczne kursy i kilkudniowe warsztaty z wybranych zagadnień dla uczestników na różnych poziomach zaawansowania.

Zajęcia w formie praktycznej umożliwiają zdobywanie informacji o najnowszych trendach w modzie i wizażu oraz poznawanie wiedzy z dziedzin takich jak stylizacja, analiza kolorystyczna, fotografia, historia ubioru, historia fryzur, charakteryzacja teatralna i filmowa, zasady kształtowania wizerunku w biznesie.

Uczniowie mają możliwość udziału w sesjach zdjęciowych i praktykach pod okiem profesjonalnych wizażystów, stylistów i charakteryzatorów.

Prowadzący zajęcia to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie stylizacji, wizażu, kreowania wizerunku, projektowania mody, charakteryzacji teatralnej, filmowej i telewizyjnej.

Szkoła „STYLAB laboratorium stylu” jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych, prowadzonych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku pod nr 2.22/00081/2011.

Założycielką szkoły jest stylistka, wizażystka i charakteryzatorka Marzena Niewiarowska, która od 1994 roku prowadzi studio wizażu „Styl”, a swoje doświadczenie zawodowe, poparte licznymi szkoleniami francuskich, niemieckich oraz polskich szkół, zdobywała podczas pracy przy pokazach, sesjach fotograficznych, na planach filmowych, przy produkcji programów telewizyjnych, jak również prowadząc kursy z zakresu wizerunku dla firm i osób prywatnych.

Od lat jest wykładowcą w trójmiejskich szkołach wizażu.

Więcej o Marzenie Niewiarowskiej na stronie www.marzena-niewiarowska.pl

Celem „STYLAB laboratorium stylu” jest przekazywanie wiedzy przez praktykę, przy jednoczesnym rozwijaniu indywidualnego potencjału i kreatywności uczestników oraz zachęcanie ich do twórczych poszukiwań.

„STYLAB laboratorium stylu” oferuje naukę w rocznej SZKOLE WIZAŻU I STYLIZACJI oraz rocznej SZKOLE CHARAKTERYZACJI. Szeroki program nauczania aktualizowany jest w oparciu o najnowsze trendy, co gwarantuje zdobycie pożądanych informacji i umiejętności. Podczas zajęć, szczególny nacisk kładziony jest na rozwój indywidualnego potencjału i kreatywności uczniów. Zajęcia w szkole prowadzone są przez profesjonalnych wizażystów, stylistów, charakteryzatorów i projektantów mody z wieloletnim doświadczeniem zawodowym

Szkoła „STYLAB laboratorium stylu” jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych, prowadzonych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku pod nr 2.22/00081/2011.

Nauka trwa 10 miesięcy i obejmuje 240 godzin zajęć.

Zajęcia w szkole prowadzone są w trzech trybach:

  • dziennym (dwa dni w tygodniu, w godz. 10:00 – 13:00),

 

  • wieczorowym (dwa dni w tygodniu, w godz. 17:00 – 20:00),

 

  • zaocznym (co drugą sobotę i niedzielę w godz. 10:00 – 16:00).

W ”STYLAB laboratorium stylu” 80% zajęć odbywa się w formie praktycznej, a pozostałe 20% pod postacią wykładów.

Poniżej znajdują się pliki ze szczegółowymi informacjami na temat programu, zapisów, terminów i cen.

STYLAB laboratorium stylu
Marzena Niewiarowska

ul.Doki 1
80-958 Gdańsk
II piętro, pokój nr 213 w Budynku Dyrekcji
(Młode Miasto – zagłębie artystyczne Gdańska – teren Stoczni Gdańskiej)

tel. +48 509 78 55 33
e-mail: kontakt@stylab.pl

 

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500
 • Ania

  Serdecznie polecam szkołę u pani Marzeny Niewiarowskiej świetna atmosfera, dużo dużo praktyki i rewelacyjne podejście do uczniów.

 • anka

  mi robila raz makijaż, naprawde super