Newsy

SUNRISE – Słoneczne nowości marki ARTEGO

SUNRISE – Słoneczne nowości marki  ARTEGO

Latem włosy i skóra głowy pilnie potrzebują ochrony przed działaniem słońca, wody chlorowanej i słonej. Marka artègo opracowała nowość – linię pielęgnacyjną Sunrise o właściwościach wzmacniających
i zawierających składniki niezbędne dla ochronnej pielęgnacji włosów. Nowa słoneczna linia produktów artègo została zaprojektowana z myślą o świętowaniu chwili wschodu słońca.

Na słonecznych opakowaniach umieszczono godziny wschodów słońca w najpiękniejszych nadmorskich kurortach – 6:20 Rio de Janeiro, 6:50 Miami Beach i 7:40 Cape Town. Sunrise to kompletna linia produktów, których składniki zapobiegają starzeniu się, a dzięki kompleksowemu działaniu zapewniają ochronę skóry głowyi włosów.

 

Na kompleksową pielęgnację składają się nawilżający i odświeżający szampon do włosów i ciała, odżywka w kremie i odżywczy olejek w spray’u. Stosowane przed, w trakcie lub po wyjściu na słońce chronią włosy, sprawiając, że nawet latem zachowują miękkość, optymalne nawilżenie i zdrowy blask.

Dlaczego linia słoneczna jest tak ważna?
Ponieważ włosy narażone są na skutki działania promieni słonecznych UV, konieczna jest ich ochrona. Nowa linia produktów SUNRISE artègo została wzbogacona olejkiem arganowym dla jeszcze zdrowszych włosów. Dzięki synergii olejku arganowego i innych wyciągów roślinnych zapewnia jeszcze najskuteczniejszą ochronę włosów. Szampon
i odżywka nawilżają i odbudowują włosy zniszczone działaniem szkodliwych promieni UV.

Olejek słoneczny chroni włosy podczas ekspozycji na działanie promieni słonecznych. Przyjemny masaż olejkiem po opalaniu koi skórę, przywraca jej nawilżenie, zapewnia odświeżenie i blask.

IMG_6328

IMG_6363

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500