Newsy

Warsztaty makijażowe Avon: relacja zdjęciowa

Warsztaty makijażowe Avon: relacja zdjęciowa

18. czerwca w żoliborskim SPA o nazwie “Dziewczyny” odbyły się konkursowe warsztaty makijażowe zorganizowane przez markę AVON. Zobacz relację z tego wydarzenia!

„Którego z kosmetyków AVON nie może zabraknąć w Twojej kosmetyczce?” Tak brzmiało pytanie konkursowe zorganizowane przez AVON i ELLE w maju. Spośród kilkuset odpowiedzi, wybraliśmy dziesięć najciekawszych, a laureatki konkursu zostały zaproszone do Warszawy na warsztaty makijażowe.

Pod okiem oficjalnej makijażystki AVON – Hanny Knopińskiej-Grzenkowicz nagrodzone dziewczyny zgłębiały tajniki sztuki makijażu. W trakcie spotkania uczestniczki miały możliwość praktycznego sprawdzenia i poprawienia swoich umiejętności. Zapoznały się również z zagadnieniami teoretycznymi. Wizażystka omówiła zasady dotyczące pielęgnacji skóry, jak również odpowiedniego doboru kosmetyków do różnych typów cery, czy urody. Na koniec, każda z laureatek konkursu wykonała profesjonalny makijaż, oczywiście wykorzystując do tego kosmetyki marki AVON.

warsztaty-makijazowe-avon-relacja-zdjeciowa-fot-serwis-prasowy-3

warsztaty-makijazowe-avon-relacja-zdjeciowa-fot-serwis-prasowy-avon

warsztaty-makijazowe-avon-relacja-zdjeciowa-fot-serwis-prasowy-avon22

warsztaty-makijazowe-avon-relacja-zdjeciowa-fot-serwis-prasowy-avon22s

warsztaty-makijazowe-avon-relacja-zdjeciowa-fot-serwis-prasowy-avon32

warsztaty-makijazowe-avon-relacja-zdjeciowa-fot-serwis-prasowy-avon45

warsztaty-makijazowe-avon-relacja-zdjeciowa-fot-serwis-prasowy-avon111

warsztaty-makijazowe-avon-relacja-zdjeciowa-fot-serwis-prasowy-avon121

warsztaty-makijazowe-avon-relacja-zdjeciowa-fot-serwis-prasowy-avonaqaq

warsztaty-makijazowe-avon-relacja-zdjeciowa-fot-serwis-prasowy-avonccc

warsztaty-makijazowe-avon-relacja-zdjeciowa-fot-serwis-prasowy-avoncd

warsztaty-makijazowe-avon-relacja-zdjeciowa-fot-serwis-prasowy-avoncx

warsztaty-makijazowe-avon-relacja-zdjeciowa-fot-serwis-prasowy-avonew warsztaty-makijazowe-avon-relacja-zdjeciowa-fot-serwis-prasowy-avonqq warsztaty-makijazowe-avon-relacja-zdjeciowa-fot-serwis-prasowy-avonqqqc warsztaty-makijazowe-avon-relacja-zdjeciowa-fot-serwis-prasowy-avonqqqq warsztaty-makijazowe-avon-relacja-zdjeciowa-fot-serwis-prasowy-avonqqqqqq warsztaty-makijazowe-avon-relacja-zdjeciowa-fot-serwis-prasowy-avonxx

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500
  • Viola Sułko

    Avon był “moją” firma przez długi okres czasu. Kupowałam tam doslownie wszystkie kosmetyki.. Do dzisiaj mam magiczną paletke mocha latte – strasznie wydajna – obecnie służy do lekkiego podkreślenia brwi. Sentymentalnie….