Newsy

Wizaż Stylizacja Kreowanie Wizerunku – Marzena Lampasiak Poznań

Wizaż Stylizacja Kreowanie Wizerunku – Marzena Lampasiak Poznań

Marzena Lampasiak – wizażystka i stylistka z ponad 7-letnim stażem – właścicielka firmy AUBERGINIA Kreowanie Wizerunku w Poznaniu, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza, Szkoły Wizażu i Stylizacji Beauty Art oraz Akademii Kreacji Wizerunku w Warszawie, wykładowca szkół modowych i wizażu.

Kształciła się u wielokrotnej mistrzyni Polski w makijażu i wicemistrzyni świata oraz mistrza świata w makijażu profesjonalnym, ukończyła warsztaty fotografii mody z Krzysztofem Dziamskim z London College of Fashion. Pracowała z Tomaszem Karolakiem, Małgorzatą Kożuchowską, Adą Szulc z programu X-Factor, Antoniną Choroszy, Aleksandrą Radwańską czy Reprezentacją Polski w Piłce Nożnej. Współautorka palet do analizy kolorystycznej Colorkey obecnych na polskim rynku. Stale poszerza swoją wiedzę na kursach i szkoleniach, by trzymać rękę na pulsie.

Stylistka I w Polsce Wyborów Miss Na Wózku, stylistka podczas Zakupowego Szaleństwa InStyle w Warszawie. Członek jury podczas wyborów kobiet do wiosennej akcji METAMORFOZY Radia RMF MAXX’2010.

Szkoliła m.in. Straż Pożarną w Wielkopolsce, w tym zarówno rzeczników jak i komendantów. Uczy makijażu, przeprowadza analizy kolorystyczne, analizuje sylwetki i szafy, pracuje jako personel shopping. Doradza, pomaga, kreuje, ubiera lecz nie przebiera, a w swojej pracy ceni wartość edukacyjną.

IMG_8943-mpiecha-1

IMG_8990-mpiecha

DSC_02161-576x1024

DSC_31581

G1046451-1024x685

IMG_9722web1-682x1024

IMG_9894web1-682x1024

 

__________________________________________________________

JAK PRACUJEMY

wizaż i stylizacja

PK-4-300x200
PK-18-300x200

1. Metamorfozy

W dzisiejszym świecie wizerunek odgrywa pierwszorzędną rolę. Poprzez pierwsze wrażenie można odnieść się do cech naszego rozmówcy: kompetentny albo nieudolny. Dobrze zorganizowany lub rozkojarzony, pewny siebie albo chwiejący i ulegający wpływom?

Odpowiedni wizerunek zwiększy szanse negocjacji, nada wizerunek profesjonalisty, stworzy sukces zawodowy, doda pewności siebie…Wizerunek to również odnajdywanie harmonii, by skupić się na rzeczach ważnych. Każdemu klientowi zapewniamy indywidualną ofertę dopasowaną do jego potrzeb, oczekiwań, rodzaju wykonywanej pracy oraz możliwości finansowych. Przy filiżance kawy porozmawiamy o tym, czego Ci trzeba. Zapewniamy wysoką skuteczność, kameralną atmosferę i spokój. Cenimy dobre samopoczucie i poczucie bezpieczeństwa.

Praca nad wizerunkiem obejmuje:

 • analizę kolorystyczną
 • analizę sylwetki
 • współpracę z fryzjerem, w kwestii doboru fryzury
 • analizę szafy w domu klienta
 • dobór odpowiedniego stylu ubrań, pod kątem osobistych preferencji, stylu życia, rodzaju
 • wykonywanej pracy, osobowości, typu sylwetki etc.

Po wstępnych analizach przechodzimy do:

 • uzupełniania braków w garderobie – sesje zakupowe w centrach handlowych, pomoc i doradztwo w zakupach
 • komponowania zestawów ubrań
 • konsultacji w doborze kosmetyków, dodatków
 • lekcja makijażu (dla kobiet)

2. Sesje zdjęciowe prywatne oraz na potrzeby stron internetowych

Na Państwa życzenie wykonamy sesję zdjęciową na potrzeby prywatne lub do tworzonej strony internetowej. Zapewniamy profesjonalne studio i fotografa.

3. Oferta kreowania wizerunku dla firm

Jak Cię widzą, tak Cię piszą… pierwsze wrażenie często decyduje o tym, jak potoczą się losy dalszych kontaktów biznesowych – czy dojdzie do drugiego spotkania lub czy zostaną podpisane kontrakty, na których nam zależy.

Jednym z elementów pierwszego wrażenia – oprócz uśmiechu i postawy – jest wygląd zewnętrzny: strój, fryzura, makijaż. Wychodzimy naprzeciw potrzebom firm, które chcą, by ich pracownicy byli skuteczni w tym, co robią.

Jak działamy?

Uważamy, że tylko wspólną pracą można osiągnąć lub przekroczyć oczekiwane wyniki.

Dlatego:

WSPÓLNIE: określamy potrzeby firmy
MY: przygotowujemy trzy propozycje warsztatów
WY: wybieracie najlepszy wariant
WSPÓLNIE: realizujemy projekt na terenie Waszej firmy lub w innym wybranym miejscu
MY: przesyłamy efekty wspólnej pracy
WY: cieszycie się nowym, profesjonalnym wizerunkiem firmy i korzystacie z zalet wynikających z jego posiadania.

Proponujemy warsztaty z kreowania wizerunku własnego, po których nastąpią indywidualne konsultacje dla pracowników.

4. Oferta ślubna

Co jeszcze możecie zrobić, by chcieć pamiętać swój ślub przez całe życie? Odkryjcie sekret ślubu marzeń – jesteście nim Wy i to, jak zaprezentujecie się w ten wyjątkowy dzień!

Wykreowanie wizerunku Państwa Młodych:

Makijaż ślubny (Panna Młoda i Pan Młody) – ślub to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Wy, rodzina i Wasi goście – wszyscy chcą by ten dzień był najpiękniejszy i najbardziej magiczny. Makijaż ślubny powinien podkreślać wyjątkową urodę kobiety; rozświetlić i wygładzić cerę, uwydatnić barwę tęczówki czy wzmocnić naturalną barwę ust. Każda z kobiet jest inna,
dlatego istnieje tyle makijaży ile kobiet. Nie musisz się obawiać, że Twój makijaż będzie jednym z wielu, on będzie zaprojektowany tylko dla Ciebie. Zalecamy, by Pan Młody również został poddany lekkiemu przypudrowaniu, by wraz z przyszłą żoną tworzyć nierozerwalną całość. Z naszą profesjonalną pomocą wszystko będzie zaplanowane, no… może oprócz pogody. Istnieje także możliwość makijażu dla członków rodzin.

Stylizacja ślubna (Panna Młoda, Pan Młody) – dobór koloru sukni ślubnej i odpowiedniego odcienia, dobór wiązanki, biżuterii i innych dodatków to podstawa wizerunku Pary Młodej. Umiejętne zagranie barwą, intensywnością, czy rozświetleniem w stylizacji spowoduje, że efekt końcowy będzie wspaniały, a Wy będziecie wyglądać zjawiskowo.

Oferta wieczory panieńskie/warsztaty Jeśli chcesz zrobić prezent przyjaciółce, mamie, znajomym lub w swojej firmie, dziale czy jeśli lubisz nietypowe spotkania to właśnie nas znalazłaś. Zorganizujemy ciekawą imprezę firmową, zabierzemy Was w ciekawe miejsca, podsuniemy pomysły na wieczory panieńskie i babskie spotkania.

____________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Marzena Lampasiak

mail: marzena.lampasiak@auberginia.com

www.auberginia.com

tel. +48 606 871 677


Wyświetl większą mapę

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500