Newsy

Włoskie profesjonalne produkty marki SENS.US

Włoskie profesjonalne produkty marki SENS.US

SENS.US jest luksusem dnia codziennego, jest profesjonalną linią produktów stworzoną we Włoszech z myślą o naturze oraz z miłości do sztuki fryzjerskiej.

SENS.US to szeroki wybór profesjonalnych produktów do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów. Dedykowane są one ekspertom, dla których efekt ma znaczenie.

Dziś kosmetyki SENS.US obecne są w wyjątkowych salonach fryzjerskich w 18 krajach, na całym świecie. A od kilku lat również w Polsce.

SENS.US Polska

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem włoskich kosmetyków fryzjerskich na polskim rynku. Naszą misją jest dzielenie się pasją, kreatywnością i przyjemnością tworzenia z profesjonalistami. Innowacyjność oraz doskonałość w zapewnieniu idealnej odpowiedzi na każdą potrzebę skóry głowy czy włosów – to nasz cel.

Wyjątkowość marki SENS.US tworzą nie tylko niezawodne, profesjonalne i bezpieczne produkty, lecz również wspaniali ludzie korzystający z nich w swej codziennej pracy. Wspólnie tworzymy niespotykaną atmosferę wyjątkowych miejsc, w których spełniają się marzenia naszych Klientów o pięknych i zdrowych włosach.

Bo najlepsze i prestiżowe salony fryzjerskie współpracują z marką SENS.US.

www.ilovesensus.pl

5okRIT

18_03_2015_wpis1

4okRIT

3okRIT

FB_01_06_2015_Wpis4b

2okRIT

wpis1-1

12okRIT

wpis3verB_jasniejsze

_______________________________________________________________________________________________________________________________

SENS.US Polska Sp. z o.o.

ul. Botaniczna 38F
65-306 Zielona Góra
www.ilovesensus.pl

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500