Newsy

WROCŁAW: TARGI FRYZJERSKO – KOSMETYCZNE „GLAMOUR” 25.11. 2012

PATRONAT MEDIALNY E-MAKIJAŻ

 

25 listopada 2012 w Hali ORBITA we Wrocławiu odbędą się Targi Fryzjersko-Kosmetyczne. Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie targowej, podczas której będzie można zapoznać się z ofertą producentów kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów, kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, produktów do pielęgnacji i stylizacji paznokci. Wśród wystawców znaleźć będzie można hurtownie kosmetyczne i fryzjerskie, gabinety kosmetyczne, dermatologiczne i salony fryzjerskie oraz salony i Hotele SPA a także producentów profesjonalnego sprzętu i urządzeń do wyposażenia gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych.

Na targach pojawią się przedstawiciele profesjonalnych portali i wydawnictw z branży fryzjerskiej i kosmetycznej oraz szkół fryzjerskich i kosmetycznych z całej Polski.

Na scenie zobaczyć będzie można szereg niezwykle atrakcyjnych pokazów.

– pokaz makijażu artystycznego

– pokaz body painting

– pokazy fryzjerskie

– pokazy zabiegów pielęgnacyjnych i odchudzających

Imprezą towarzyszącą, która uatrakcyjni Wrocławskie Targi Fryzjersko-Kosmetyczne oraz przyciągnie wielu dodatkowych gości będzie Otwarte Fryzjerskie Mistrzostwa Dolnego Śląska. W konkursie wezmą udział młodzi, kreatywni styliści i fryzjerzy. Oceniana będzie inspiracja, pomysł oraz stopień trudności wykonania fryzury, ale również ogólna prezentacja modela. Obowiązujące konkurencje na tytuł „Mistrza Dolnego Śląska 2012” to: Modelowanie długich włosów, Modelowanie fryzury klasycznej, Modne strzyżenie i modelowanie (moda ulicy jesień-zima 2012/2013), Fale wyciskane na mokro, Plecionki i warkocze na długich włosach, Fryzura wieczorowa, Fryzura kreatywna , Fryzura wieczorowa.

Liczne pokazy, zachwycające prezentacje oraz niezwykle bogaty program sprawiają, że wydarzenie to będzie atrakcyjne nie tylko dla profesjonalistów i ludzi z branży, ale równie mocno zainteresuje odwiedzających. Na targach będzie można nabyć kosmetyki w atrakcyjnych cenach, skorzystać z porad wizażystów, stylistów fryzur i kosmetyczek, bezpłatnie przetestować sprzęt, a także zakupić nowości do salonów fryzjerskich i kosmetycznych w promocyjnych cenach.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i uczestnictwa

w Targach Fryzjersko-Kosmetycznych GLAMOUR 2012 r.

FOT: www.fesTiwalfryzjersko-kosmetyczny.pl

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500