Newsy

Wyraziste spojrzenie – kredka do oczu z temperówką

Wyraziste spojrzenie – kredka do oczu z temperówką

Idealna kredka do oczu – łatwa i przyjemna w aplikowaniu, a także pasująca do każdej kosmetyczki oraz trwała. Taka właśnie jest nowa propozycja makijażowa od Delia Cosmetics.

Kredka do oczu dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i brązowym. Posiada rysik o średnim stopniu twardości, co sprawia, że wykonanie kreski na powiece jest bardzo proste. Jednocześnie zapewnia trwały makijaż, bez rozmazywania.

Kredka od Delia Cosmetcis jest bardzo poręczna – doskonale wpasuje się w niemal każdą kobiecą kosmetyczkę czy małą torebkę. Dodatkowo posiada temperówkę, co sprawia, że jest bardzo praktyczna. Dla tych kobiet, które potrzebują szczególnej trwałości makijażu, Delia Cosmetics od dawna ma w swojej ofercie propozycję w postaci wodoodpornego Precision Deeplinera z bardzo wygodną, twardą końcówką. Klientki mają do wyboru eyeliner w formie pisaka.

 

5432

77er

deepliner+pedzelek eyeliner-INTENSE-otwarty eyeliner-INTENSE-zamknięty kredka z temperowka Black kredka z temperowka DARK BROWN zbio1 kredka z temperowka DARK BROWN kredka z temperowka

SP0217 ZANOX-BANNERS-2017500-5002 Image Banner 500 x 500