Co kupić przyszłej Pannie Młodej?

W wieczór panieński nie może brakować prezentów. Każda przyszła panna młoda lubi być rozpieszczana przez swoje przyjaciółki, dlatego warto trzymać się kilku istotnych zasad, decydując się na przedślubny prezent. W zależności od tego, jakie przyjęcie planujesz, każda z tych propozycji może być inspiracją do stworzenia wyjątkowej niespodzianki. Zwykle wieczory panieńskie są formalnością wykluczającą panna młodego. Jak wiadomo to tradycja, ale czy wybierając prezent nie byłoby miło dać przyszłej pannie młodej, co ucieszy także jej przyszłego męża? Oto prezenty na wieczór panieński.

Nie bój się, że twoja koleżanka się obrazi. Nieważne jak formalny jest wieczór panieński i czy będzie na nim także mama i babcia panny młodej, nie pozwól narzeczonej wykręcić się od barwnych szarf, welonów i ręcznie wykonanych dodatków. To tradycja! Oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku. O ile świecące różki stały się swego rodzaju naszą tradycją na wieczorach panieńskich, warto odczarować ten zwyczaj i zadbać o coś oryginalniejszego, co naprawdę uszczęśliwi koleżankę. Choć wszystko zależy od temperamentu panny młodej, musimy zastanowić się nad czymś o czym nie słyszała lub czego nigdy nie widziała.

Im więcej barwnych, dziewczyńskich dodatków tym lepiej! Pamiętaj, że niebawem twoja przyjaciółka zamieszka z facetem. Kierując się wyborem barw, pomyśl o tym co ubi twoja przyjaciółka. Wystarczy klika drobnych dodatków w postaci kokardek, balonów, serpentyn. By całkowicie zmienić wystrój pomieszczenia. Możesz też sprezentować jej „ślubny kalendarzyk adwentowy”, w którym znajdzie ona różne kobiece gadżety, takie jak maseczka, bielizna, błyszczyk,czy lakier do paznokci

Warto przygotować podarunek, który panna młoda będzie mogła zachować na pamiątkę. Nie musi być bardzo drogi, ani wyszukany. Równie dobrze, możesz podarować jej coś co będzie jej przypominało ten dzień, np. wianek. Nie zapominaj, że para młoda ma wiele wydatków, więc może warto wymyślić coś, co przyszła panna młoda będzie mgła użyć przed ślubem.

Z drugiej strony narzeczona nie jest przecież sama, może zatem warto kupić coś co zachwyci nie tylko ją, ale również jej przyszłego męża. Poduszki, ręczniki, talerzyki, filiżanki, notatniki, w których każde z nich będzie mogło zapisać swoją przysięgę, to bardzo miłe gesty, które wzbudzą sympatię także przyszłego męża.

A może niezbędnik Pani Domu? Zestaw trzech pudełek, dzięki którym można być ciągle w każdej z dziedzin. Pudełka mają drobiazgi oraz humorystyczny opis:

Moda – proszek do prania, a zapisane na pudełeczku jest: Piorąc każdego dnia możesz odkrywać inne kolory i rozmiary ciuchów, które wyciągniesz z pralki, na pewno przydadzą się one do kreowania najnowszych trendów mody jeśli będziesz prała wszystko razem.

Podróże – łyżka lub inny drobiazg kuchenny z napisem: Zgłębiając tajniki kulinarne wszystkich rejonów świata, możesz już teraz podróżować każdego dnia, nie wychodząc z kuchni.
Aktualności – rzeczy do sprzątania: rękawiczki i karteczką z napisem: Nic nie poinformuje Ciebie lepiej o aktualnych informacjach na świecie tak, jak poznanie jego zakamarków w czasie domowych porządków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here